מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

כי גוף בריא

מלאו פרטיכם או חייגו

בפגישת אבחון ובדיקה רב מערכתית, צוות המומחים של מרכז רפאל, בניהולו של ד"ר רפאל פרטר, יאתר עבורכם את מקור החולשה המדויק של גופכם ובעזרת טיפולים ב''''''''שיטת רפאל'''''''' יעזרו לגוף לחדש את יכולת הריפוי הטבעית שלו. 

 

 ונעשה יחד את הצעד הבא

לקראת הבריאות שלכם:

 

לא סובל מכאבים.

 


תינוקות רבים לאחר הלידה ולעיתים קרובות כתוצאה ממנה, סובלים מתפקוד לקוי של מערכות הגוף השונות וכתוצאה מכך חלה פגיעה בהתפתחותם ומופיעות רבות מן הבעיות השכיחות והמוכרות לנו.

מרכז רפאל לרפואה משלימה מטפל בתינוקות וילדים עם ניסיון רב שנים בפתרון מגוון רחב של בעיות ואתגרים.

באמצעות בדיקה פשוטה ובטוחה של ילדך, מאבחנים את מידת תפקוד מערכות גופו, ועל ידי תרפיה טיפולית עדינה ומאוזנת (קרניוסקראל) המתאימה גם לתינוקות בני יומם, מחזירים את המערכות לתפקודן המלא ומקנים התפתחות תקינה ובריאה.

שיטת רפאל נותנת מענה: לבעיות התפתחות מוטוריות, דיבור מאוחר/גימגום, דלקות אוזניים, חרדות פחדים, צינורית דמעות, קשיי שינה, איזון הרך הנולד, בעיות במערכת העיכול, הפרעות קשב וריכוז, הרטבות לילה, אלרגיות, ברונכיט, אסטמה של העור .

 

פעוטות וילדים


בריאה ובריאות הן מילים דומות. אנחנו במרכז רפאל מוצאים שיש ביניהן קשר ישיר ובזכות השיטה הייחודית לנו – מעצימים ומגלים אותו בכל פעם מחדש.
נבראנו עם חכמת גוף מופלאה, הטבועה בנו גנטית וצופנת בתוכה יכולת ריפוי טבעית מדהימה. במוח קיים מנגנון טבעי מולד, "כוח ההתחדשות" שמסוגל ואמור לתקן ולהבריא את הגוף.

שיטת רפאל "מעוררת" מחדש את המנגנון הזה, ובכך מחזקת את הקשר שבין בריאה לבריאות. השיטה פותחה על ידי ד"ר רפאל פרטר ומיושמת מזה למעלה מ-35 שנה, ומטפלת בקשת רחבה של בעיות בריאותיות. הצלחתה המוכחת של השיטה נובעת משילוב של אבחון נכון ומדויק של מקור הבעיה, לצד בניית תכנית טיפולית אישית ומותאמת, המקנה לא רק הקלה בכאבים וסימפטומים בגינם המטופל הגיע, אלא גם משדרגת את רמת הבריאות, התפקוד והחיוניות של הגוף כולו.

האבחון כולל בדיקה רב מערכתית המשלבת מידע מ-3 מערכות עיקריות: עמוד השדרה, מערכת השרירים, ובדיקת דפקים על פי הרפואה הסינית, בתום האבחון אנו מאתרים את מקור החולשה של הגוף.
בכל טיפול בשיטה, אנו משלבים בין תחומים שונים של הרפואה האלטרנטיבית.
בעזרת שילוב ייחודי זה, מתעוררת היכולת של הגוף לרפא את עצמו, לאזן ותקן כל כאב או מחלה.

 

שיטת רפאל


נערים ונערות עוברים שינויים קיצוניים ואינטנסיביים בתקופת גיל ההתבגרות, הבאים לידי ביטוי באופן פיזי ורגשי כאחד. מרכז רפאל לרפואה משלימה מטפל במגוון קשיים ובעיות נפוצות בקרב בני נוער, מפחית ומונע הופעת סימפטומים וקשיים על ידי איזון התפקוד של מערכות הגוף השונות.

באמצעות שיטת רפאל מאבחנים ומאתרים את שורש הבעיה אצל המתבגר ומתאימים תוכנית טיפולית אישית - בטוחה ולא מכאיבה, אשר נותנת פתרון לקשיים ולסימפטומים החיצוניים לצד טיפול בשורש הבעיה.

שיטת רפאל נותנת מענה: לבעיות התפתחות, הפרעות הורמונליות, כאבי גדילה, שלד ויציבה, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה, אלרגיות

 

בני נוער


בעיות רפואיות משפיעות ומתבטאות בצורה אחרת אצל גברים ונשים, כאשר לעיתים קרובות שינויים ניוונים, גורמים גנטיים, מעמסה פיזיולוגית וכמובן הגיל - הם הגורמים העיקריים להופעת מחלות ותסמינים מסוגים שונים בקרב מבוגרים וכן בקרב בני הגיל השלישי.

באמצעות שיטת רפאל אנו מאבחנים ומאתרים את שורש הבעיה, בונים תוכנית טיפולית מותאמת אישית - בטוחה ולא מכאיבה, אשר נותנת פתרון לקשיים ולסימפטומים החיצוניים לצד טיפול בשורש הבעיה. זיהוי המקור לבעיה מקטין ואף חוסך, פעמים רבות, שימוש בתרופות וטיפוליים רפואיים אגרסיביים ופולשניים יותר.

שיטת רפאל נותנת מענה: לכאבי ראש ומיגרנות, בריחת סידן, הפרעות הורמונליות, פוריות, תמיכה וחיזוק בהריון ולאחר לידה, גיל המעבר, דלקות בדרכי השתן, כאבי גב ומפרקים, אלרגיות, בלוטת התריס, סכרת, בעיות במערכת העיכול ועוד

 

מבוגרים

 

ספורטאים משתמשים בגוף שלהם ככלי להשגת שיאים.
מערכות פנימיות רבות מגויסות לטובת התחזוקה והיעילות של גופו של הספורטאי ולכן עובדות "שעות נוספות" בזמן המאמץ וכמו כן גם בזמן המנוחה ובניית השרירים והכוח. עבודה בכוח מתפרץ לאורך זמן עשויה להתיש את המערכות הללו.

מרכז בריאות רפאל מהווה בית לספורטאים מענפים רבים ושונים: כדורגלנים, כדורסלנים, אצנים, שחיינים ורוכבי אופניים, ידועים ומהמובילים בתחומם. במרכז קיימות תוכניות ייחודיות לטיפול בפציעות ספורטאים וכןתוכניות חיזוק ומניעה. ד"ר פרטר פיתח שיטת אבחון וטיפול המאפשרת זיהוי של חסימות במערכת העצבים באיברים הפנימיים ובמערכת הגידים והשרירים. הוא גילה שהמרחק בין הרצוי לבין המצוי תלוי ברמת התקשורת בין המוח, מערכת העצבים וכל איבר ושריר בגוף.

עם הטיפול המתאים ניתן לעזור לגוף להתעלות ולהתגבר על אותן חסימות וליצור גוף מיומן, מכוון, מדויק, יעיל וממושמע יותר.

שיטת רפאל נותנת מענה: למכלול פגיעות ופציעות ספורט, ביניהן: כאבי גב, פריצת דיסק, כאבי ברכיים, כאבי צוואר וכתפיים, דורבן ובמיוחד לתחזוקה גבוהה של הגוף למצבי קיצון

ספורטאים


מתעוררים כל בוקר עם כאב טורדני שאינו מרפה מכם ומשבש לכם את מהלך היום? 

אל תתנו לזה

בפגישת אבחון ובדיקה רב מערכתית, צוות המומחים של מרכז רפאל, בניהולו של ד"ר רפאל פרטר, יאתר עבורכם את מקור החולשה המדויק של גופכם ובעזרת טיפולים ב ''''שיטת רפאל'''' יעזרו לגוף לחדש את יכולת הריפוי הטבעית שלו. כי גוף בריא לא סובל מכאבים.

להמשיך לקרות.

איך נוכל לעזור לכם?

בזכות הפרטים הקטנים נעשה יחד צעד גדול:

 

לקוחותינו מספרים:

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם