רפואה סינית | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

הרפואה הסינית היא רפואה עתיקת יומין אשר מבוססת על בדיקת הבן אדם עצמו ולא המחלה ממנה הוא סובל. בבדיקה מחפש המטפל מהו שורש חוסר האיזון במערכות הגוף הפנימיות שלו, אשר הביאו את הגוף למצב שהוא מתריע על אותו חוסר איזון ע"י כאבים ומחלות כרוניות.

המרידיאנים
על פי הרפואה הסינית, קיימים בגוף 14 מרידיאנים ראשיים ועוד מרידיאנים משניים רבים. 12 מתוך המרידיאנים הראשיים ממוקמים לאורך הגפיים, והשניים הנותרים (המכונים מרידיאן מרכזי ומרידיאן שולט) נמצאים לאורך הגוף - אחד מהמפשעה עד האף (בחלק הקדמי של הגוף) והשני מעצם הזנב עד מתחת אף (לאורך החלק האחורי של הגוף דרך הראש). 12 המרידיאנים מקושרים כל אחד לאיבר ספציפי: כך, למשל יש מרידיאן קיבה, מרידיאן טחול, מרידיאן מעי דק, מרידיאן ריאות, מרידיאן כבד, מרידיאן שלפוחית שתן ועוד. כשהאנרגיה לא זורמת במרידיאן המעי הגס, לדוגמא, זה יתבטא בפעילות לא תקינה של המעי הגס. בנוסף משפיע כל איבר גם על מערכות אחרות בגוף (הכליות, לדוגמה, מקושרות למערכת העצבים ולמוח) כך שמרידיאן הכליה וזרימת הצ'י בו משפיעים גם על פעילות מוחית ועצבית.

כל המטרה של הרפואה הסינית היא לגרום לזרימת האנרגיה במרידיאנים - ובכך לחבר את הגוף לעוצמות ולכוח החיים שלו. אז הגוף יודע לרפא את עצמו.
 
אבחון וטיפול - דיקור סיני | טווינא | שיאצו
הבדיקה כוללת תשאול מקיף של המטופל ובדיקת הדופק שלו, בדיקת הלשון ובדיקה אורטופדית. סדרת טיפולים ברפואה הסינית כוללת : דיקור סיני במחטים דקות מאד, טיפולי מגע כמו טווינא , שיאצו והמלצות לתזונה בריאה. כל אלו מחזירים את המערכות הפנימיות של המטופל למצב של איזון וע"י כך מובילה למצב שהגוף מרפא את עצמו מפני שהוא מאוזן יותר וזרימה חופשית מתאפשרת בו. בגופנו קיימים החוכמה והידע לריפוי בכל זמן שניבחר.

רפואה סינית

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם