צינורית דמעות | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

אחד מכל 15 תינוקות סובל מהיצרות או חסימה מלאה של אחד מצינורות ניקוז הדמעות הנשפכות לתוך שקית הדמעות ומשם מנקז את הדמעות אל האף. החסימה מהווה קרקע פורייה להיווצרות והתרבות חיידקים ויוצרת דלקות והפרשות מוגלתיות. בחלק לא מבוטל של המקרים נדרשת מעורבות כירורגית של החדרת צינורית מתכת לפתיחת החסימה.

חסימת צינורית אצל ילדים בגילאי 3-12 שבועות, נעלמת לרוב ללא טיפול עד גיל 6 חודשים.הסיבוך האפשרי הינו זיהום של שק הדמעות, דלקת הנגרמת ויוצרת נפיחות סביב השק עם אודם, כאב ולעיתים הפרשה מוגלתית וחום.הטיפול הקונבנציונלי הוא טיפול אנטיביוטי ובמקרה של החמרה מתבצעת התערבות כירורגית בניקוז הסתימה.


הפתרון לפי מרכז רפאל:
במרכז רפאל לרפואה משלימה, מטפלים בבעיית החסימה בתהליך טיפולי פשוט, בטוח ולא מכאיב, המונע שימוש ייתר בתרופות וביצוע ניתוחים.
  • באמצעות אבחון שאינו פולשני בשיטת רפאל, המשלב ומצליב מידע מבדיקת 3 מערכות עיקריות: עמוד השדרה, מערכת השרירים, ובדיקת דפקים, על פי הרפואה הסינית, מאתרים את מקור הבעיה, מוקדי החולשה בגוף, ומותאמת תוכנית טיפולית אישית ואופטימאלית.
  • בניית תוכנית אישית ושילוב סוגי טיפול שונים, משפרים את תפקוד מערכות הגוף, זרימת הדם, ובכך מסייעים לגוף להתחזק, להתאזן ובכך לצמצם ולהתגבר על התופעה.

     

צינורית דמעות

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם