עיסוי רקמות עמוק | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

בשיטה זו משחררים דפוסי מתח כרוניים בגוף בנקישות קלות ובלחיצת אצבעות עמוקה על האזורים המכווצים, בעת תנועה לאורך קו השרירים, הגידים והרצועות. שיטה זו מכונה "עיסוי רקמות עמוק" מכיוון שהיא מתמקדת גם בשכבות העמוקות של רקמת השריר.

יתרונות העיסוי הטיפולי
מטופלים מגלים שעיסוי טיפולי עשוי לסייע להם בפתרון בעיות רבות ובכללם דלקת מפרקים (אוסטאוארתריטיס ודלקת מפרקים שיגרונית), כאב כרוני וזמני, דיכאון, הפרעות בעיכול, כולל תסמונת המעי הרגיז, עצירות ושלשולים, נדודי שינה, פציעות מפעילות ספורטיבית, כולל התכווצות שרירים או קריעתם ורצועות קרועות. הטיפול מסייע בהקלת מתח והרגעה,

מסייע בשחרור מתח שרירי, מעודד ריפוי מהיר של שרירים קרועים ורצועות קרועות, מפחית כאב ונפיחות, מצמצם היווצרות של יתר רקמה צלקתית. מפחית התכווצויות שרירים. מספק גמישות רבה יותר של המפרקים ומגדיל את טווח התנועה, משפר ביצועי ספורטאים. מעודד נשימה עמוקה וקלה יותר, משפר את מחזור הדם ואת תנועת נוזל הלימפה, מוריד לחץ דם, מסייע בהקלת כאבי ראש קשורים במתח, משפר את בריאות העור והזנתו ומשפר את היציבה.

העיסוי הטיפולי ואיכות החיים  - יתרונות מנטליים
משרה שלוות נפש, מעודד לערנות ולרגיעה יחד, מסייע בהקלת מתח נפשי, משפר יכולת לשלוט באותות כאב ולהגיב להם.מעצים את היכולת לחשוב חשיבה שלווה ויצירתית, מספק את הצורך במגע אכפתי ומעודד, מקנה תחושה של איכות חיים, מפחית חרדה ומגביר מודעות לקשר גוף-נפש.
 
ממצאי מחקרים על יתרונות עיסוי רקמות עמוק באופן כללי
גל של מחקרים שנעשו ב - 20 השנים האחרונות הניב למעלה מ 2500 דיווחים. במכון לחקר המגע בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת מיאמי נערכו 70 מחקרים על מגע שפורסמו או הם בדרכם להתפרסם רובם על טיפול בעיסוי. הנה כמה מממצאי המחקרים: עובדי משרד שנעשה להם עיסוי דרך קבע היו ערניים יותר, ביצועיהם היו טובים יותר והם היו מתוחים פחות מאלה שלא נעשה להם עיסוי.

עיסוי מפחית חרדה, מתח, דיכאון, כאב וגירוד אצל מטופלים שלקו בכוויות. מטופלים שנותחו בבטן התאוששו מהר יותר עקב העיסויים שנעשו להם.פגים שנעשה להם עיסוי עלו במשקלם וגם אכלו טוב יותר מאחרים. התנהגות ילדים אוטיסטיים הייתה יציבה יותר לאחר טיפול בעיסוי. גם שאינו מגביר את כוחו של השריר, העיסוי עשוי להמריץ שרירים חלשים ובלתי פעילים ובאופן זה לפצות פיצוי חלקי על היעדר תרגילים וחוסר פעילות בשל מחלה או פציעה.

עיסוי רקמות עמוק

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם