סכרת | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

סכרת הינה תופעה שכיחה בקרב אוכלוסיה מבוגרת, הנובעת מירידה ביכולת לייצר אינסולין, תזונה לא מאוזנת, תורשה, טראומה פיזית או נפשית ותופעות לוואי של טיפולים תרופתיים. הסיכונים והנזקים כתוצאה מסכרת רבים, ביניהם: נזק לכליות, לרשתית העין, לכלי הדם ולעצבים. נזקים אלו יכולים אף לגרום לאובדן ראייה, אי ספיקת כליות כרונית, שבץ מוחי והתקפי לב.

הטיפול בסכרת בגיל השלישי מורכב, מאחר וקשישים רבים סובלים ממחלות כרוניות רבות, ולוקחים מספר רב של תרופות אשר עלולות לסתור זו את זו. אחת הסיבוכים הנפוצים בקרב חולי סכרת היא תחושת נימול הנובעת מפגיעה באספקת הדם לקצוות הגוף עקב אי תקינות חילוף החומרים והגלוקוז בגוף.  מרכז בריאות רפאל מטפל בהצלחה בתופעת הנימול.


הפתרון לפי מרכז רפאל:
במרכז רפאל לרפואה משלימה, מטפלים בהצלחה בחולי סכרת בגיל השלישי.
  • באמצעות אבחון שאינו פולשני בשיטת רפאל, המשלב ומצליב מידע מבדיקת 3 מערכות עיקריות: עמוד השדרה, מערכת השרירים, ובדיקת דפקים, על פי הרפואה הסינית, מאתרים את מקור הבעיה, מוקדי החולשה בגוף, ומותאמת תוכנית טיפולית אישית ואופטימאלית.
  • בניית תוכנית אישית ושילוב סוגי טיפול שונים, משפרים את תפקוד מערכות הגוף, זרימת הדם, מחזקים את המערכת החיסונית, ובכך מסייעים לגוף להתמודד עם המחלה, וכן, מונעים לא אחת שימוש ייתר בתרופות.

     

סכרת

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם