נוירולוגיה | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

הפרעות ומחלות נוירולוגיות הן תוצר של הפרעות המשפיעות על תפקודה של מערכת העצבים המרכזית המרכזית, וכן מחלות של מערכת העצבים ההיקפית.

ההפרעות עלולות לנבוע ממספר גורמים: פגיעה במערכת העצבים או השרירים כתוצאה מדלקת (לרוב מחלות אוטו-אימוניות של מערכת העצבים), הפרעות תנועה של הגפיים והגוף (למשל פרקינסון, טיקים ואפילפסיה), מחלות הפוגעות בכלי הדם במוח וגורמות לאירועים מוחיים (שבץ), כתוצאה מחסימה של כלי דם ודימומים מכלי דם לרקמת המוח (מחלות צרברו-וסקולריות), ומחלות הפוגעות במערכת העצבים ההיקפית, בשרירים ובחיבור שלהם (נוירו-מוסקולריות).

הפרעות התנהגות יכולות להיות על רקע נוירולוגיה, כגון: הפרעות קשב וריכוז, בעיות זיכרון, הפרעות דיבור, קושי שיפוטי, אלצהיימר ועוד.כאבי ראש יכולים לנבוע מבעיה נוירולוגית, זאת כאשר כאב הראש ראשוני ואינו סימפטום למחלה אחרת.

תסמינים העלולים להעיד על הפרעה נוירולוגית הינם: כאבי ראש, פנים וצוואר, דקירות, זרמים ותחושת שריפה בגפיים, סחרחורות, חולשה בשרירים, הפרעות בתחושה, חוסר יציבות, ליקויי ראייה שאינם נובעים ממחלה בעין, הפרעות ריכוז, בעיות זיכרון, ליקויים בדיבור והפרעות שליטה על הסוגרים.

במרכז רפאל לרפואה משלימה מסייעים ומקלים על מטופלים הסובלים מהפרעות נוירולוגיות. החל מהקלה על כאבים והפרעות, דרך שיפור וצמצום ההפרעה וכלה בהצלחות במיגור התופעה

הטיפול מתבצעים לאחר אבחון שאינו פולשני בשיטת רפאל ומצליב מידע מבדיקת 3 מערכות עיקריות: עמוד השדרה, מערכת השרירים, ובדיקת דפקים, על פי הרפואה הסינית, מאתרים את מקור הבעיה, מוקדי החולשה בגוף, ומותאמת תוכנית טיפולית אישית ואופטימאלית.

נוירולוגיה

     
 
     
 
הפרעות קשב וריכוז
 
     
  הפרעות קשב וריכוז  
     
 
     
 
     
 
     
 
כאבי ראש ומיגרנות
 
     
  כאבי ראש ומיגרנות  
     
 
     
 
     
 
     
 
נימול
 
     
  נימול  
     
 
     
 
     
 
     
 
רעד
 
     
  רעד  
     
 
     
 
     
 
     
 
ורטיגו
 
     
  ורטיגו  
     
 
     
 
 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם