מהר יותר חזק יותר גבוה יותר... בריא יותר | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

ספורטאים משתמשים בגוף שלהם ככלי להשגת שיאים. קיימים הבדלים בין השימוש בגוף בסוגי הספורט השונים, אבל באופן גורף ומשמעותי הבלאי בגופו של ספורטאי, מואץ ועקבי ברמה גבוהה בהרבה, מהבלאי בגופו של האדם הממוצע.

מערכות פנימיות רבות מגויסות לטובת התחזוקה והיעילות של גופו של הספורטאי, ועובדות "שעות נוספות" בזמן המאמץ וכמו כן, בזמן המנוחה ובניית השרירים והכוח.

עבודה בכוח מתפרץ לאורך זמן, מתישה את המערכות הללו.חשוב מאוד להיות ערים לתמורות הפיזיולוגיות שחלות בגוף, על מנת להצליח ולשמר את האיכות והיכולת ברמה הגבוהה ביותר.

מרכז בריאות רפאל, מהווה בית לספורטאים מענפים רבים ושונים: כדורגלנים, כדורסלנים, אצנים, שחיינים ורוכבי אופניים, ידועים ומהמובילים בתחומם.המכנה המשותף לכולם הוא הרצון שלהם לשפר את בריאותם, את המקצוענות ואת התוצאות שלהם.

ד"ר פרטר, כירופרקטור, בוגר בית הספר לכירופרקטיקה שבטורונטו, קנדה משנת 1985 -  פיתח שיטת אבחון וטיפול המאפשרת זיהוי של חסימות במערכת העצבים באיברים הפנימיים ובמערכת הגידים והשרירים. הוא גילה שהמרחק בין הרצוי ולבין המצוי תלוי ברמת התקשורת בין המוח, מערכת העצבים וכל איבר ושריר בגוף.

עם הטיפול המתאים ניתן לעזור לגוף להתעלות ולהתגבר על אותן חסימות וליצור גוף מיומן, מכוון, מדויק, יעיל וממושמע.

לאחרונה הגיע למרכז בריאות רפאל, שחקן נבחרת ישראל בכדורסל, שהתלונן על כאבי גב טורדניים. לאחר בדיקת עמוד השדרה, האברים הפנימיים ומערכת השרירים, זוהתה חולשה בתפקוד הריאות ונפח הנשימה שבעקבות מאמץ יצר מתח על בית החזה ועמוד השדרה העליון. מה שתורגם לכאבים בגב התחתון וברגליים.

תוכנית הטיפולים שהומלצה הייתה – טיפולי כירופרקטיקה לשחרור עמוד השדרה, דיקור ושיאצו לחיזוק הכליות והריאות, שיעורי יוגה נשימות ומתיחות לשיפור הנשימה וגמישות השלד והשרירים.

לאחר תהליך טיפולי של שישה שבועות בשיתוף פעולה מקצועי של המומחים השונים במרכז בריאות רפאל, השחקן משחק ללא כאבים, שיפר תוצאות ואף נבחר לשחקן העונה.

מקרה נוסף – שחקן כדורגל ליגת העל, מקבוצת מכבי חיפה, שעבר טיפולים רבים בארץ וגם בירדן בגין כאבי גב, הופנה למרכז בריאות רפאל על ידי סוכנו (מטופל גם הוא), הגיע למרכז בריאות רפאל מושבת, ללא יכולת להשתתף באימונים ובמשחקים לחלוטין.

איבחון משולב של המומחים במרכז בריאות רפאל, בראשותו של ד"ר רפי פרטר, ותשאול מעמיק של ההיסטוריה הפיזיולוגית של השחקן, גילו שבגיל 8 הוא סבל ממכת שמש שגרמה לו להתעלפות שיצרה "נעילה" של הקרומים העוטפים את הגולגולת ואת עמוד השדרה.

"נעילה" זאת לא מאפשרת את הגמישות שנדרשת לגופו עם העומסים המופעלים על המערכת. במקום שהמערכת תוכל לשפר את היכולות הפיזיות שלה, היא מרגישה מאוימת ולכן, נכנסת למגננה ונועלת את כל המפרקים. זה מה שיצר את הכאבים באזור הגב התחתון.

זיהוי נקודת הנעילה בגולגולת וחוליות הצוואר, עם שיטת הטיפול הייחודית של ד"ר פרטר אפשר לגוף להיפתח, ולהשתחרר חזרה למצב של טרום ההתעלפות. אחרי כשלושה שבועות של טיפולים אינטנסיביים חזר השחקן, לאימונים בהדרגה ולמשחק שוטף.

במרכז בריאות רפאל תתחילו את המסע לשיפור יכולת "הנהג" המוח, שישפרו את יכולת "המכונית" הגוף, והתאום שביניהם.

בביקורכם הראשון נבחן בבדיקה משולשת את:

1.  גולגולת וחוט השדרה.
2.  אברים פנימיים על פי הדופק והלשון.
3.  מערכת השלד והשרירים.

נברר את סוג הדם נמליץ על הדלק (התזונה) הנכון, תרגילים מתיחות יוגה ונשימות, ליום יום ובמאמץ.

יש כאלה שיגידו ששיטת הטיפול והגישה של ד״ר פרטר ואנשי המקצוע שלצידו, לגוף, לבריאות, ולפוטנציאל מעמידה אנשים על הרגליים, ותורמת רבות לשיפור איכות החיים של כל אדם!! ״יש חיים לפני ד״ר פרטר ויש חיים טובים יותר אחרי ד״ר פרטר״ סוף ציטוט.

ד"ר פרטר מדגיש – זו לא השיטה שעוזרת בכל המקרים, אלא החכמה המולדת של הגוף היא זו שמתקנת, מחדשת ומקדמת את בריאותו. השיטה, היא הדרך והכלי, לזיהוי והסרת הגורמים שמעכבים את היכולת המולדת הזאת והרצון הטבעי להיות בריא ושלם.
 

מהר יותר חזק יותר גבוה יותר... בריא יותר

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם