כירופרקט מחיר טיפול | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

לפנות לכירופרקט – מתי כדאי לעשות את זה?
הרפואה המשלימה מציעה כיום מגוון רחב של טיפולים, המהווים תוספת לאלה, המערביים או חלופה להם. כירופרקטיקה היא אחת האפשרויות והיא קיימת לא מעט שנים. היא מקצוע בריאותי הנוגע לאבחון, טיפול, ומניעה של הפרעות במערכת העצבית שריר-שלד  והשפעותיהן של הפרעות אלה על הבריאות הכללית. ישנו דגש על טכניקות ידניות, סיגול מפרקים, ומניפולציה שדרתית, וכן, מיקוד טיפולי בנקע חלקי של מפרקים היא מאפשרת יצירת איזון בעמוד השדרה, באגן ובחוליות ושמה דגש על מפרקי השלד.

כיצד זה עובד
למתעניינים בשירותיו של כירופרקט יש לקחת בחשבון את מידת המקצועיות והניסיון שלו, כמו גם את המחיר לטיפול. טיפולו של הכירופרקט מבצע, למעשה, מניפולציה מיוחדת, עדינה וממוקדת הכוללת "כוונון" מחודש של החוליות שסטו ממקומן ולוחצות על מערכת העצבים המרכזית העוברת דרכן.  הטיפול כולו הוא ידני והוא כולל גם מישוש של כל מפרק ומפרק תוך כדי טווחי תנועה שונים. בעזרת הטיפול הכירופרקטי ניתן לאזן את החוליות שבעמוד השדרה ולאפשר זרימה עצבית טובה יותר לכל איבר ומערכת פנימית ועל ידי כך לאפשר לגוף להתחדש, להתחזק להתאזן ולהיות בריא.

למי זה מתאים
יש הטוענים, שמי שרוצה להיות בריא לאורך זמן ובעקביות, כדאי ומומלץ שיעבור בדיקה תקופתית אצל כירופרקט. שהרי זרימה עצבית טובה בין המוח למערכת העצבים היא זאת שאחראית על רמת הבריאות שלנו. לרוב פונים לשירותיו של הכירופרקט במקרים של כאבים בגב וכאבי צוואר, עקמת, כאבי ברכיים ועוד. גם מצבים של סחרחורות וכאבי ראש, הנובעים בשל בעיות צוואריות מצדיקים פנייה אליו וכן מקרים של פריצת דיסק ובלט, הגורמים לנימול בגפיים ולכאב. דלקות אוזניים, אסטמה וכאבי גב במהלך ההיריון הם סיבות טובות לפנות לטיפולים כירופרקטיים.

הסיבות לכל הבעיות האלו ובעיות נוספות יכולות לנבוע מסיבות שונות. בעיות בעמוד השדרה מקורן בסיבות רבות ומגוונות – החל מתהליך הלידה שעברנו כילדים, טראומות פיזיות ונפשיות, כימיקלים שאנחנו צורכים, מתח ולחץ ברמה גבוהה, חוסר פעילות גופנית ותזונה לקויה. כל אלה משפיעים ישירות ובעקיפין על עמוד השדרה , על מנח החוליות ועל הלחץ שהן מייצרות על מערכת העצבים. גם  יציבה לקויה, ישיבה ממושכת מול המחשב או נהיגה ועוד. הטיפולים הכירופרקטיים מהווים טיפול תומך מניעתי כמו גם תיקון עיוותים וקילקולים לאורך עמוד השדרה. הטיפולים יוצרים איזון המפרקים העדינים שבעמוד השדרה. במקביל, מרכיב הכירופרקט עבור המטפל סדרה של תרגילי מתיחה ותרגילי חיזוק המותאמים לו באופן נקודתי. הוא מלמד אותו גם כיצד לשבת נכון, באיזו תנוחת שינה כדאי לו לבחור ואילו פעילות גופנית תטיב איתו.

סובלים מבעיות גב או צוואר וזקוקים לשירותיו של כירופרקט? מרכז רפאל – המרכז לרפואה משלימה הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. המרכז מתבסס על שיטת רפאל, שפותחה על ידי ד"ר פרטר והוא מציע מענה למגוון רחב מאד של בעיות רפואיות.

כירופרקט מחיר טיפול

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם