כירופרקטיקה | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

הכירופרקטיקה היא גישה לחיים ושיטת טיפול שנוסדה בשנת 1895 על ידי המגנותרפיסט דניאל דיוויד פאלמר בארה"ב. בבסיסה עומדת ההנחה שלגוף יכולת ריפוי עצמי ותפקיד הכירופרקטור לחבר את המטופל לכוח הריפוי הפנימי שלו, אותו כוח שגם בנה את הגוף.  היפוקרטס, 'אבי הרפואה המערבית'  אמר לפני אלפי שנים:

"בסימן ראשון של מחלה, חפש בעמוד השדרה".

כיום הכירופרקטיקה היא המקצוע הרפואי השלישי בגודלו בארה"ב. הכירופרקטיקה  מבוססת על העובדה שהבריאות של הגוף כולו תלויה בתפקוד מלא של מערכת העצבים אשר מפעילה כל חלק וכל איבר בגופנו .כאשר מערכת העצבים מתפקדת בצורה מאוזנת אנו מאפשרים למוח שליטה על כל תא ותא בגוף וכך מתאפשרת בריאות מדוייקת.

לעומת זאת כאשר נוצרות סטיות בחוליות עמוד השדרה נוצר מצב של חסימה אשר משפיעה על אותו אזור עליו אחראי העצב החסום, והתוצאה היא כאב ומחלות. כירופרקט מאתר את החוליות אשר סטו ממקומן ומחזיר אותן בעדינות למקומן.
 
כירופרקט ופתרון מגוון בעיות בריאותיות
דבר זה מאפשר לעצב לחזור לתפקד וכך גם אותו חלק בגוף אשר היה כמו מנותק מן המוח. ע"י  כך ניתן לעזור לגוף לפתור מגוון רחב מאוד של בעיות בריאותיות, החל  מפריצת דיסק, טיפול בכאבי גב, בעיות צוואר וכאבי ראש וגפיים וכלה בבעיות של אברים פנימיים כגון אסטמה, בעיות אוזניים, מערכת עיכול ובעצם כל בעיה הנובעת ממצב של חוליות אשר סטו ממקומן. 
 
הכירופרקטיקה אינה רק טיפול בבעיות בריאות קיימות כי אם טיפול מונע ומשמר. כאשר אנו מבטיחים זרימה חופשית במערכת העצבים מן המוח דרך עמוד השדרה אל הגוף אנו מאפשרים ביטוי מלא של חכמת הגוף בכל תא ושומרים על בריאותנו , ומונעים מחלות לפני שהן מתחילות.

כירופרקטיקה

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם