כאבי מחזור | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

נשים רבות סובלות מכאבים בזמן המחזור או לפניו, במיוחד בגיל ההתבגרות. לרוב מקור הכאבים נובע מהתכווצויות הרחם והורמון שמופרש בעת מהמחזור. במקרים נדירים הכאבים נובעים מדלקות ברחם או מגידולים שפירים. תופעות הלוואי ועוצמת הכאב משתנים מאישה לאישה ועשויים לכלול: התכווצויות בבטן התחתונה, כאב בטן המקרין לגב התחתון והרגליים, כאבי ראש, בחילות, עצירות או שלשול, ולעיתים נדירות הקאות.

נערות מתבגרות ולעיתים גם נשים, לרוב עד גיל 25, סובלות מ'כאבי מחזור' ללא קשר למחזור. תופעה זו נקראת דיסמנוריאה ראשונית, והיא נגרמת כתוצאה מהתכווצות הרחם. הכאב יכול להימשך מספר שעות ועד יומיים, ויכול להופיע בשרירי הבטן, הגב, בירכיים. לעיתים ההתכווצויות גורמות לתחושות חום וקור, התעלפויות, בחילות, הקאות, שלשולים, סחרחורות ועייפות.

הפתרון המערבי לכאבי המחזור הוא תרופתי, לרוב גלולות למניעת היריון, אשר מכילות הורמונים המדכאים את שלב הביוץ ובכך מחלישות את הכאבים, אך גם יוצרות תופעות לוואי רבות.


הפתרון לפי מרכז רפאל:
באמצעות שיטת רפאל מקלים על התופעות והכאבים בתקופת המחזור, על ידי איזון וחיזוק מערכות הגוף והנפש.
  • מבצעים אבחון שאינו פולשני, המשלב ומצליב מידע מבדיקת 3 מערכות עיקריות: עמוד השדרה, מערכת השרירים, ובדיקת דפקים, על פי הרפואה הסינית, מאתרים  את מוקדי החולשה של הגוף, ומותאמת תוכנית טיפולית אישית ואופטימאלית.
  • בונים תוכנית אישית המשלבת סוגי טיפול על פי הצורך.
  • משפרים את תפקוד המערכות הפנימיות ואיזון הגוף, מקלים על הכאבים ועל תופעות הלוואי.
     

כאבי מחזור

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם