כאבי גב | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

כאב גב הוא אחד התלונות הרפואיות הנפוצות ביותר.הכאב יכול להיות עמום או חד. לעיתים הוא מקרין על אזורים אחרים בגוף, כגון הגפיים, ולכלול תופעות אחרות מלבד כאב, כגון: דגדוג, עקצוץ, חולשה וחוסר תחושה.

המקור לכאב גב יכול להיות נעוץ בשרירים, בעצבים, בעצמות או במבנים אחרים בעמוד השדרה. הכאבים יכולים לנבוע מישיבה/יציבה לא נכונה, עומס יתר, מתח נפשי, בעיות במפרקים, דלקות, וכתוצאה מפריצת דיסק כאבי הגב השכיחים ביותר, הם כאבי הגב התחתון – הסיבה העיקרית לכך היא משקל פלג הגוף העליון שמופעל על פלג הגוף התחתון. עם הגיל עוברים

הדיסקים שבין החוליות בעמוד השדרה תהליך שחיקה וכיווץ. בלט דיסק נוצר כתוצאה מלחץ החוליות עליו, וכתוצאה מכך נגרם כאב עז בגלל הלחץ של הדיסק על העצבים שבסביבתו. לחץ על עצב שמתחיל בעמוד השדרה ויורד לכיוון הישבן והרגליים מייצר הקרנות לאותם אזורים.


הפתרון לפי מרכז רפאל:
באמצעות שיטת רפאל, מטפלים בהצלחה מרובה בבעיות כאבי גב מכל הסוגים.  
  • על ידי אבחון רב מערכתי שמתמקד בשני מישורים עיקריים, המכאניקה של הגוף והאברים הפנימיים ניתן לזהות את מקור הכאבים ו/או הדלקת ולהחליט על תוכנית טיפולים ייעודית לפתרון הבעיה. בדיקה מכאנית מתמקדת בבדיקה ידנית של חוליות עמודה שדרה ואיתור איזור החסימה והכאב. האבחון אינו פולשני, המשלב ומצליב מידע מבדיקת 3 מערכות עיקריות: עמוד השדרה, מערכת השרירים, ובדיקת דפקים, על פי הרפואה הסינית, מאתרים את מקור הבעיה, מוקדי החולשה בגוף.
  • בונים תוכנית אישית המשלבת סוגי טיפול שונים על פי הצורך, וכך, משפרים את תפקוד מערכות הגוף, את זרימת הדם, מחזקים את המערכת החיסונית, ובכך משפרים את המצב המנטאלי ומפחיתים את הנזקים הנלווים שעלולים להיגרם, וכן, מונעים לא אחת שימוש ייתר בתרופות.
  • מטרת הטיפול הינה יצירת תנועה וגמישות למפרקים, הגדלת טווחי תנועה ולימוד הגוף מחדש, על ידי כירופרקטיקה והאוסטיאופתיה.
  • כאשר הבעיה נובעת מחולשה של איברים פנימיים, תוכנית הטיפול מתמקדת באיזון וחיזוק המערכות החלשות, ובכך משפרים את תפקוד הגוף ומשפרים/מונעים את כאבי הגב.
     

כאבי גב

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם