טיפים לבריאות טובה | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

אם רק נוכל לדעת, אם רק נוכל להקשיב לה
אז מה מרכז בריאות רפאל רוצה לפרסם ולהפיץ? את התובנות לגבי מבנה הגוף ומבנה הנפש ובכך לשפר את הבריאות בעולם כי ידע זה כוח, ואם ננצל את הכוח בצורה נכונה הוא גם יכול לרפא מחלות ולנצח כאבים. החמור נועד לשרת את האדם, גוף האדם נועד לשרת את  מוחו, מוח האדם נועד לשרת את הנשמה שבו, הנשמה מטרתה לשרת את הטבע ואת היקום כדי ליצור אחדות, התחשבות, אכפתיות ואחריות הדדית. לעשות את העולם טוב יותר, בריא יותר לדורות הבאים. כמו דבק שמחבר ומאחד, כך הנשמה מחברת את כל התאים והאברים בגוף, וכך ייעודה לחבר בני אדם, תרבויות, עמים וגזעים.אם רק נוכל לדעת שאכן היא קיימת ולדעת להקשיב לה.

לזהות את ה"חמור" ולהנות מהנשמה
מטרתי ומטרת מרכז בריאות רפאל - ללמוד וללמד אימי ז"ל אמרה לי ברוסית אסלית ובכך הטביעה את חותמה על דרכי בחיים "ללמוד זה אור, לא ללמוד זה חושך" הסלקטורים במועדון הלומדים, מאפשרים רק לאלה שבאמת משתוקקים ללמוד, גם להנות ולהבריא מהידע. השאר יישארו "חמורים", אבל בל נטעה, גם אותם אלוהים אוהב. העולם מתחלק לשניים-אור וחושך, לרוכבים ולחמורים, אדונים ועבדים,ימין ושמאל, עליון ותחתון, רופא וחולה, טוב ורע, אוהב ושונא,לוקחי אחריות וכאלה שהחיים עוברים לידם- ונגמר. מי שמזהה את ה"חמור" שבתוכו, כי הרי בכולנו קיים ה"חמור", הוא האדון והמלך האמיתי וממש ברגע זה, חווה את הנשמה שלו. נשמו עמוק, עשו זאת כל יום וכל היום, תמיד יעלה לכם חיוך, כי זה הייעוד של ה"חמור"-לגרום לנו לחייך ולהנות מהחיים. 

על חשיבות הלמידה
אז הבהרנו - אנחנו בעשייה של ללמוד וללמד, אנחנו לומדים אך ורק הקשבה פנימה- אינטואיציה- בינה מניסיון ומאנשים שנמצאים במצב של עשייה. כוונה טובה, הקשבה פנימה- לנקודה הפנימית שבלב, שם מתחילה הבריאות של הנפש ואחריה בריאות הגוף והשאר כבר לא משנה

כמו שאמר מייסד הכירופרקטיקה בי.ג'י פולמר:
" GET THE BIG IDEA OR ELSE FOLLOWS"
בריאות הגוף היא משוב לבריאות הנפש ובהמשך נלמד להבין את הדו שיח והתקשורת ביניהם. מרכז בריאות רפאל מאמין שבריאות מתחילה בנפש, מדביקה את הגוף וחוזרת לנפש, ומדווחת על התוצאות. מעין מערכת יחסים פנימית ואינטימית, חתן וכלה ופרו ורבו, ואז גם מתחילה היצירתיות.

הטיפול הטוב ביותר שקיבלנו עד היום!
הזכרנו את המילה בינה, ואת העובדה שהלב מבין, לומד דבר חדש מדבר ישן. לכן, ההבנה שלגוף והנפש יש מערכת ריפוי ותיקון, זה כוח המפעיל ברגע זה יכולת ומימוש, מפעיל יכולת גנטית מולדת, טבעית ,מדוייקת וייחודית אצל כל אחד ואחד מאיתנו. לכן, כל טיפול, כל יום , כל שעה וכל רגע שונה מכל טיפול אחר לפניו או אחריו, וכך שאם הבנתם - כל טיפול הוא הטיפול הכי טוב שעשינו עד היום. שמירה על שלום בית ותשומת לב לאנשים הקרובים לכם, יביאו להצלחות, אושר ובריאות .כשאתם עם המשפחה שלכם, עם חברים או עם עובדים,היו איתם במאה אחוז.אל תאבדו בין מטלות, חובות ושיחות טלפון...

"האדם משתוקק למימוש, הרצון מוליד מחשבה,המחשבה בוראת דימיון, הדימיון יוצר ריגוש, הרגש מניע לפעולה"

טיפים לבריאות טובה

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם