טווינה | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

פירוש המילה: TUI - למשוך, NA - לדחוף
הטווי-נה היא אומנות מגע, המבוססת על עקרונות הטיפול והאבחנה של הרפואה הסינית המסורתית, ומשלבת עבודה אנרגטית על נקודות האקופרסורה וערוצי האנרגיה יחד עם עיסוי רקמות עמוק, מפרקים ונשימות. מטרת הטווי-נה היא לאפשר שיפור זרימה הרמונית של הצ'י (אנרגיה) דם ונוזלים במערכות הגוף ולהביא אותו לאיזון על מנת לאפשר לגוף לרפא את עצמו.

שיטת הטיפול קיימת 4000 שנה, וכיום נלמדת בבתי-ספר לרפואה סינית, בסין וברחבי העולם. הטווי-נה מטפלת באמצעות מגוון רחב ביותר של טכניקות. בין המאפיינים העיקריים של שיטת הטיפול בטווינה הוא שימוש בעוצמה רבה אותה משקיע המטפל במטופל ו"החדירה" אל הגוף, בעיקר כשמדובר בבעיות אקוטיות.

הטווינה בעלת אופי אנרגטי ודינמי ויכולה לנוע מעבודה נקודתית ממוקדת או נמרצת על הגוף כולו. הטיפול מתבצע בלבוש מלא על מיטת טיפולים.

סוג הטכניקות הנבחרות ליישום בטיפול וכן הקצב, העוצמה, התדירות ומשך ביצוען ניתנים לויסות על ידי המטפל בהתאם לצורך. כך שלכל אדם מותאם טיפול תוך שימת דגש על מבנה גופו, נפשו ואישיותו, אין טיפול אחד דומה לשני. הטווי-נה מחולקת לשתי קבוצות מטופלים עיקריות: ילדים ומבוגרים.

טווינא ילדים
טווינא ילדים מתמקדת בבעיות פנימיות: מערכת נשימה - אסטמה, שיעול, נזלת, התקררות, מערכת עיכול, שילשול, עצירות, קוליק (גזים), בכי - לילה, דלקת אוזניים, בריחת שתן ועוד.

מכיוון שאצל ילדים מסלול המרדיאנים אינו "מעוצב" לגמרי, מטפלים בנקודות ראשיות לאורך המרידיאנים. הדגש בטיפול בילדים הוא במערכת העיכול - עיכול חלש יגרור אחריו: דלקות אוזניים בעיות נשימה וכמובן בעיות הקשורות למערכת העיכול. הטיפול הוא עדין ורך ומלווה בהדרכת ההורים להמשך טיפול בבית.

טווינא מבוגרים
טווינה מבוגרים מטפלת בבעיות אורטופדיות - כאבי גב , בירכיים, מרפקים, צוואר, שבץ מוחי CVA)), פציאליס, סיאטיקה, ובעיות פנימיות: ווסת (חוסר, עודף, אי- סדירות) עצירות, אסטמה, כאבי ראש (ממקורות שונים), חסימות רגשיות ויציבות נפשי.

טווינה

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם