רפאל רפואה משלימה - חיזוק המערכת החיסונית
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

איך מחזקים את הגוף והמערכת החיסונית לקראת החורף?
החורף מגיע ועימו אורבים לנו בפתח צבאות חיידקים ווירוסים, עם שלל שפעות והצטננויות, ממבחר סוגי העונה. מידי שנה, עם בוא הסתיו והחורף, גוברים מקרי החולי, ותוקפים בעיקר את דרכי הנשימה והשרירים, מלווים בכאבים בגוף ולעיתים בחום – וכל זאת כי הגוף לא מוכן ולא מתוחזק בריאותית.


הגישה המסורתית ממליצה על חיסוני השפעת המקובלים כטיפול מונע. חיסונים אלו אפקטיביים על סוגי שפעת בודדים. בזמן מחלה מתמקד הטיפול הקונבנציונאלי במתן תרופות להקלה על הכאבים והורדת החום בלבד. ובשורה התחתונה, במסגרת הטיפולים המקובלים אנו נאלצים להישאר חשופים לכול מתקפת קור או חיידקים שיכו בגופנו בכול עת, מתפללים לטוב, ומסתפקים, בעת הופעת המחלה, בטיפול מקומי להקלה.

הבשורה 'הרעה':
- מזג האוויר הקר והגשום מגיע, ואיתו הפוטנציאל הגלום של הגוף לחלות.
- כשאנחנו חולים אנחנו מחסירים ימי עבודה
- כשאנחנו חולים יש סיכוי רב שנדביק את בני המשפחה שלנו

הבשורות הטובות:
- אפשר לבנות חסינות גבוהה של הגוף לקור ולחיידקים, ובכך למנוע/לצמצם את הופעת המחלות.
- ניתן להחליש ולקצר משמעותית את עוצמת המחלה והסימפטומים, לקצר את משך המחלה ולמנוע הופעת סיבוכים אפשריים.

כוח ההתחדשות – הוא המפתח למניעה וצמצום של פגיעת מחלות החורף בגופנו

במוח קיים מנגנון טבעי מולד, "כוח התחדשות", שבבסיסו הגנטי, מסוגל ויודע לתקן ולחדש את הגוף. מנגנון זה פועל במלוא עוצמתו כאשר מערכות הגוף שלנו חזקות, מאוזנות ומסונכרנות זו עם זו ויוצרות גוף ונפש איתנים ומערכת חיסונית חזקה ועמידה.    

על פי ד"ר רפי פרטר: "מנגנון זה, מחזיר בכול עת את הגוף ליכולתו הטבעית – לזהות ולרפא מוקדים המפריעים לו להיות במיטבו, בין היתר, לסכל השפעה של ווירוסים וחיידקים.  מחושים, כאבים ומחלות מעידים על ניסיונו של הגוף להתחדש ולרענן את אחת או יותר ממערכות גופינו. גם התפתחותן של מחלות כרוניות, הן בהרבה מקרים, תוצר של תפקוד לקוי ממושך של מערכות הגוף הפנימיות".

רובינו מכירים את הדרכים להשגת מערכת חיסונית חזקה ואיתנה, אך לעיתים קרובות אנחנו לא מיישמים אותן כראוי: תזונה נכונה, מנוחה, הימנעות ממאמץ ולחץ יתר פיזי ורגשי, פעילות גופנית סדירה, שימוש בטכניקות לנשימה נכונה והרגעת הגוף. תוכלו לקרוא בהרחבה על הדרכים לסייע לגוף במאמרים: להיות בריא בסתיו לפי הרפואה הסינית , חשיבות הנשימה הנכונה, איך מרגיעים לחצים ועוד שלל טיפים במדור המאמרים שבאתרנו.   

"עונת הסתיו, היא הזמן להכין את הגוף והמערכת החיסונית לחורף. הסתיו הוא זמן של התכנסות פנימה, זמן של חיבור גוף נפש ושימור האנרגיה. בעזרת דיקור או שיאצו ניתן לחזק את האיברים, לפתוח ולהזרים חסימות, לעזור לסילוק פסולת הפוגעת בתפקוד המערכת החיסונית ולהביא לאיזון הגוף לחורף." כך מספרת מניסיונה המקצועי לילך לוי, מטפלת ברפואה הסינית במרכז רפאל.

"כוח ההתחדשות" בשיטת רפאל
תוכנית טיפולים ממוקדת לחיזוק הגוף והמערכת החיסונית לקראת החורף

לדברי איציק ירקוני, מטפל בשיטת עיסוי רקמות עמוק ולימפטי במרכז רפאל: "הרפואה הטבעית בשיטת רפאל – מדגישה שמירה על גמישות עמוד השדרה, המפרקים, השרירים ועל זרימת דם תקינה, הנחוצים לחיזוק מערכת החיסון ולשמירה על חום הגוף בכלל ובעונת החורף בפרט. כאשר הגוף מאוזן וחזק, הוא במיטבו להתמודדויות עם אתגרים חיצוניים".

שיהיה חורף חמים ונעים,
צוות מרכז רפאל לרפואה משלימה

 

כוח ההתחדשות

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם