גיל הזהב | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

טיפולי רפואה משלימה במבוגרים הולכים והופכים נפוצים ומבוקשים למדי וזאת נוכח העלייה במודעות, ביתרונות ובחשיבות של תחום הרפואה המשלימה ככלי יעיל המציע פתרונות למגוון רחב של בעיות פיזיולוגיות ורגשיות. בני גיל הזהב הינם אוכלוסייה הנוטה לסבול מבעיות בריאותיות שונות ולעתים אין די בתרופות בלבד על מנת להקל על כאב או קושי. שיטות הטיפול של הרפואה המשלימה הוכיחו מבחינה  מחקרית את יעילותן כחלופה או כתוספת לטיפול הקונבנציונלי. נוכח מגמת העלייה בתוחלת החיים הרי שהעניין בשיטות הטיפול המשלימות הולך וגובר והן עשויות לפתור בעיות באופן טבעי ואף להימנע משימוש נרחב בתרופות שעלול להזיק ואף כרוך בעלויות גבוהות.

שיפור איכות החיים והקלה על סבל בשיטות טבעיות
הרפואה המשלימה לטיפול במבוגרים חוסכת לא אחת את הצורך בקבלת טיפולים מורכבים או בפנייה בתכיפות רבה לרופא. הרפואה המשלימה מציעה טיפולים בהתאמה אישית לכל מטופל ומכאן שהיא יעילה יותר, ספציפית ומדויקת. טיפול במבוגרים מספק מענה לבעיות פיזיות, רגשיות ופסיכולוגיות במגוון שיטות אשר כולן נועדו לעודד את המערכות השונות בגוף האדם ולחזק את יכולתן לריפוי עצמי ולשמירה על בריאות לאורך זמן וזאת בעזרת יצירת איזון בין הפן הנפשי והפיזי. מגוון טיפול במבוגרים הינו רחב וכולל: טיפולי כירופרקטיקה, טיפול בעיסוי, שימוש בצמחי מרפא ותוספי תזונה, דיקור סיני, ייעוץ רפואי ועוד. בעיות רפואיות מתבטאות בקרב נשים וגברים באופנים ובצורות שונים, כאשר הגורמים להיווצרות הבעיות נובעים משינויים ניווניים, גורמים גנטיים, גיל ומעמסה פיזיולוגית. כל אלה מביאים את אוכלוסיית בני הגיל השלישי לצורך בהתמודדות עם מגוון קשיים הדורשים מענה להקלה על סבל ולשיפור איכות החיים.

מענה יעיל ללא תרופות או טיפולים פולשניים
מרכז רפאל מתמחה באבחון ואיתור שורש הבעיה ובהתאם לכך אנו בונים תכנית טיפולית מותאמת אישית, בטוחה וללא כאבים. השיטה מספקת פתרונות לסימפטומים שונים, כאשר זיהוי שורש הבעיה מקטין את הצורך בשימוש בתרופות או בטיפולים פולשניים ואגרסיביים. שיטת רפאל נועדה לספק מענה למגוון בעיות שכיחות בקרב בני הגיל השלישי בהן: כאבי ראש ומיגרנות, הפרעות הורמונליות, בריחת סידן, בעיות של גיל המעבר, כאבי גב, דלקות בדרכי השתן, בלוטת התריס, בעיות במערכת העיכול ועוד. אנו במרכז רפאל מעודדים את מנגנון הריפוי הטבעי של הגוף ומשלבים טיפול נקודתי וממוקד לצד מענה כולל לשיפור הבריאות הכללית של המטופל לאורך זמן, תוך השבת החיוניות והתפקוד התקין של הגוף כולו.
 

גיל הזהב

     
 
     
 
חיזוק המערכת החיסונית
 
     
  חיזוק המערכת החיסונית  
     
 
     
 
     
 
     
 
הפרעות שינה
 
     
  הפרעות שינה  
     
 
     
 
     
 
     
 
בצקות
 
     
  בצקות  
     
 
     
 
     
 
     
 
בריחת סידן
 
     
  בריחת סידן  
     
 
     
 
     
 
     
 
דכאון וחרדות
 
     
  דכאון וחרדות  
     
 
     
 
     
 
     
 
ורטיגו
 
     
  ורטיגו  
     
 
     
 
     
 
     
 
בעיות במערכת עיכול
 
     
  בעיות במערכת עיכול  
     
 
     
 
     
 
     
 
סכרת
 
     
  סכרת  
     
 
     
 
     
 
     
 
אי שליטה בסוגרים
 
     
  אי שליטה בסוגרים  
     
 
     
 
     
 
     
 
רעד
 
     
  רעד  
     
 
     
 
     
 
     
 
נימול
 
     
  נימול  
     
 
     
 
     
 
     
 
בלוטת התריס
 
     
  בלוטת התריס  
     
 
     
 
     
 
     
 
אלרגיות
 
     
  אלרגיות  
     
 
     
 
 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם