בעיות בעמוד השדרה | מרכז רפאל לרפואה משלימה
 
לרפואה משלימה
HE / EN / RU

074-767-94-09

סובלים מבעיות בעמוד השדרה, ולא מוצאים טיפול מתאים? אין סיבה שתמשיכו לסבול. כיום ניתן לפנות למגוון שיטות המטפלות בבעיות הקשורות לעמוד השדרה ולמצוא את הטיפול אשר יקל על הכאב שלכם. בעיות רבות בגוף קשורות לפעילות לא תקינה של החוליות בעמוד השדרה, ובכדי להגיע לבעיה האמיתית ממנה המטופל סובל יש צורך באבחון מעמיק ויסודי. 
 
הפחתת כאבים במקרים של בלט דיסק
 
אובחנתם עם בלט דיסק? אחת הבעיות הנפוצות באיזור עמוד השדרה הוא בלט בדיסק. התופעה עצמה מתרחשת לאחר תאונה או עומס חוזר על עמוד השדרה. אחת הפעולות החשובות בטיפול היא טיפול בסימפטומים הקיימים על מנת להפחית את הכאב של המטופל. בנוסף, בעת הטיפול המטפל מבצע פעולות הקשורות למניעת ההחמרה של המצב, מכיוון שבלט בדיסק הוא שלב ראשוני של בעיה בעמוד השדרה אשר יכולה להחמיר. אלא הם שלושת השלבים העיקריים של פגיעה בדיסק:
 
- בלט בדיסק.
- בקע דיסק.
-פריצת דיסק.
 
על מנת שהמטופל לא יגיע לשלבים מחמירים יותר של פגיעה בדיסק, הוא יכול לעבור טיפולים המתמקדים בבעיה ובדרכי הטיפול העצמי שהמטופל חייב וצריך לעשות ביום יום. 
 
טיפול בגב תחתון כואב
 
פגיעה בעמוד השדרה יכולה להשפיע על הגב התחתון. אם התחושה היום יומית שלכם היא של גב תחתון כואב, כדאי שתדעו שגם לכאבים הללו יש טיפול. כאבים באיזור הגב התחתון יכולים לפגוע באיכות חיים של כל אדם, בעיקר אם הוא נדרש לשבת הרבה שעות בעבודה או בנסיעות ברכב. 
 
טעויות נפוצות שגורמות בטיפול לכאבי גב
 
כאבי גב יכולים להיגרם מסיבות שונות וחלק גדול מהן קשור לעמוד השדרה. ישנן הרבה טעויות נפוצות שגורמות בטיפול לכאבי גב ויש להתייחס אליהן גם בזמן הטיפול. על מנת שהמטופל יוכל לטפל בעצמו במהלך יום שגרתי ולשמור על הגב שלו, חשוב להכיר את הטעויות שרוב האנשים בעולם המודרני עושים. אם אתם מעוניינים לטפל בבעיות בעמוד השדרה, אתם יכולים להגיע למרכז רפאל לרפואה משלימה ולעבור אבחון ראשוני בכדי שתוכלו לקבל טיפול מעמיק ויסודי. 
 
טיפול בבעיות בעמוד השדרה במרכז רפאל לרפואה משלימה
 
צוות מרכז רפאל לרפואה משלימה מספק טיפול מקצועי למטופלים הסובלים מבעיות בעמוד השדרה. לקביעת תור במרכז רפאל התקשרו עכשיו! 

בעיות בעמוד השדרה

 
phone2, phone, contact, telephone, support, call
home2, home, house, building
clock, clock, time, schedule

074-767-94-09
ברזאני 4 רמת אביב ג'-תל אביב
א'-ה' - 08:00-20:00 | ו' - 08:00-13:00
 

לקביעת ייעוץ מתאים ולקביעת תור לאיבחון חייגו: 074-767-94-09
או מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם