שאלות ותשובות נפוצות
בואו לקבל תשובות לשאלות נפוצות שאנו נשאלים באופן שגרתי. אם ישנם שאלות נוספות שברצונכם לשאול ולקבל תשובות, אנא שילחו אותן דרך דף יצירת הקשר שלנו.

אל דף השאלות הנפוצות
בפורום השאלות והתשובות, נענה על כל השאלות בהם מרכז בריאות רפאל עוסק.

אל דף הפורומים

סיפורי הצלחה

למעלה מ- 20 שנה, אנו משתדלים, במרכז רפאל, לתת מענה מקצועי, מסור ואוהב, לכל פנייה, בעיה, כאב, פציעה ומחלה. לנגד עיננו עומד לא רק הצורך להקל על סבלם של המטופלים, אלא גם רצון ושאיפה עמוקה לפתור את הבעיה מהשורש, למנוע הישנות הכאבים והמחלות, לחזק את מערכות הגוף, ולהביא אותן לתפקוד מאוזן ובריא.

 

זוהי חובה וזכות גדולה עבורנו, לקחת חלק בכול תהליך ריפוי, אל עבר חיזוק ושיפור איכות חייכם. בעמוד זה תוכלו לקרוא על מרכז רפאל מנקודת מבטם של המטופלים שלנו. מאחלים לכם בריאות שלמה.

 

צוות מרכז רפאל לרפואה משלימה.

 

 • פריצת דיסק

  ניתוח או לא ניתוח? זאת השאלה.
  הגעתי למרפאה של ד"ר רפי פרטר אחרי שאורטופד מומחה מיהר להמליץ לי על פגישה עם אזמל המנתחים שלו. כמו רבים וטובים גם אני סובל מפריצת דיסק בגבי, שיום בהיר אחד הקרינה בעוצמה לא מוכרת אל רגלי הימנית. כאבים בלתי נסבלים, חוסר יכולת לשבת, לילות ללא שינה וביקורים במיון הפכו פתאום לשגרה עבורי...

 • כאבי גב

  הגעתי למרכז עם כאבים עזים במותן וברגל שמאל (מהשוק - הירך ועד כף הרגל), לא יכולתי לעמוד. הכאב שנבע מ- 4 בלטים ב - 4 חוליות הגב שיצרו לחץ קשה על העצבים. הייתה לי הקרנת כאב ממותן הגב אל כיוון כל רגל שמאל. ללכת לא יכולתי.היום אני הולך חופשי, השיפור הוא משבוע לשבוע...

 • כאבי ראש ומיגרנות

  שיר סבלה ממיגרנות.דבר שגרם לה לאיכות חיים ירודה, החלטנו לטפל. ומאז שאנחנו בטיפול נעלמו המיגרנות...

 • בעיות בהתפתחות מוטורית

  הגעתי אליך במערבולת רגשית טרודה וכאובה. מטיפול לטיפול חשבתי הקלה. שלא כמו בטיפול הקונבנציונאלי שבו ניתן מענה לכאב הפיסי, כאן קיבלתי מענה שדרכו באמת ניתן להחלים...

 • בעיה בעמוד השדרה

  לרפי המלאך "בלבן"-הגעתי למרכז רפאל לפני כ - 3 שנים, לאחר שהייתי אצל פרופסור בביח' הדסה, אשר קבע לי תור לניתוח בעמוד השדרה עקב בעיה בגבי.

 • ברונכיט

  לרפי,
  הבאתי למרכז רפאל את בתי, נועה, בת שנתיים ו- 8 חודשים עם שיעול כרוני, ששום דבר לא עזר.

 • הפרעות קשב וריכוז

  הגעתי עם ילדי בן ה- 9 עם בעיות של חוסר ביטחון ובעיות ריכוז.
  אחרי 2 טיפולים איתך הילד חיכה לטיפול הבא.

 • נוזלים ודלקות אוזניים כרוניות

  הגענו אליך עם בתנו חושן בת הארבע, אשר אובחנה כסובלת מירידה ניכרת בשמיעה כתוצאה מהצטברות נוזלים בשתי האוזניים. חושן אובחנה ע"י רופא אף, אוזן וגרון אשר מיד הפנה אותנו לניתוח כפתורים, כאילו היה זה דבר של מה בכך, בטענה כי זה שכיח ונפוץ מאוד אצל ילדים.

 • כאבי ברכיים

  הגעתי לכאן במקרה, עקב כך שאשתי מטופלת כאן, עם כאבי ברכיים עזים וקשיי הליכה. זה היה לפני 3 חודשים, נכנסתי לאבחון ומיד לסדרת טיפולים.

 • בעיות במערכת עיכול

  כואבות לדלקת בשורש כף היד, שהתעוררה לאחר לידת בני הבכור - צרפתי לרשימת המטופלים את שלושת הבנים שלי, הבכור מתענג כל טיפול ומדי פעם מכריז שכואב לו הגב והוא "חייב ללכת לרפי"'. מעניין איפה הוא שמע את המשפט הזה...

 • סינוסיטיס ואלרגיות

  מיה, בת 9, שסבלה במשך חורפים רבים מנזלות ודלקות בסינוסים, בלתי פוסקות. זאת השנה הראשונה, אחרי הטיפול במרכז, שהגוף שלה מתמודד, ואין לה נזלות ובעיות בסינוסים.

 • כאבים בגפיים

  הגעתי לרפי עם כאבים ביד ימין כאבים בלתי נסבלים, בכתף ובשורש כף היד.
  לאחר סדרת טיפולים אני מרגישה מצוין. טווח הפעולה של היד חזר כמעט ב - 80% לעצמו.

 • שבר בעצם הזנב

  לאחר נפילה ושבר פנימי סבלתי מכאבים חזקים בעצם הזנב. חברה המליצה לי ללכת לטיפול אצל רפי.

 • קרפל טנל

  רפי מלאכי הגואל,
  כאחת המטופלות הראשונות שלך שבמשך השנים העמדת אותי על הרגליים תרתי משמע, וגאלת אותי מכאבי הגב התכופים.

 • כאבי צוואר

  הגעתי לכאן לפני כמעט שנה לאחר תאונה קלה שתקעה לי את הצוואר ובעיה כרונית בריאות שגרמה לי לדלקת ריאות כל שלושה חודשים. התקיעות בצוואר חלפה כלא הייתה, ומקרה אחד של דלקת ריאות אקוטית מאובחנת (בצילום) טופלה ב"שיטת רפאל" עד להחלמה מלאה.

 • נוזלים ודלקות אוזניים כרוניות

  יותם שלנו סבל מבעיות שמיעה כתוצאה מנוזלים באוזניים, מגיל שנתיים וחצי כמעט עד גיל 10 כל הרופאים הקונבנציונאליים אמרו "לנתח". "תעשו לו כפתורים", "תורידו לו את השקד השלישי" בקיצור - לחתוך!

 • פריצת דיסק

  למרכז בריאות רפאל הגעתי לאחר 5 חודשים של סבל, מכאובים קשים ומוגבלות חריפה בתנועה (ישיבה והליכה), עקב פריצת דיסק שאובחנה בבדיקת CT כפריצה גדולה L5-S1  עם לחץ כבד על שורש העצב. עד אז, ניסיתי אינסוף סוגים של טיפולים על ידי מומחים שונים ללא שקרתה "פריצת דרך" בפריצת הדיסק. באין מוצא, קבעתי תור לניתוח ובעוד אני מחכה למועד, נתתי לעצמי הזדמנות אחרונה לאחר דרבון של חברה שנרפאה מפריצת דיסק קשה במרכז רפאל.

 • כאבי גב

  כאבי גב הם מקור לבעיות רבות ולא תמיד לרפואה הקונבנציונאלית יש מענה. הרפואה הטבעית נותנת פתרונות יעילים, בטוחים, תוך שינוי גישה בחשיבה - לכל אדם יש את היכולת לריפוי עצמי של מחלותיו. הכאב הוא רמזור אדום, אות אזהרה "הלו תטפל בגופך!"
  הכירופרקטור וצוות עוזריו נותנים לנו את הכלים לעבודה.

 • פריצת דיסק

  הגעתי לכאן לאחר הבחנה של פריצת דיסק בחוליות 4L-5L .רופא מומחה המליץ על ניתוח אך הדבר לא בא בחשבון מכיוון שאני בת 23 (צעירה יחסית) והייתי חודש לפני חתונה.

 • פריצת דיסק

  רפי היקר לי מאוד,
  כשכתבתי את התאריך בראש הדף קלטתי שהיום חלפו בדיוק 5 חודשים מהיום שהכאב פרץ לחיי. בדיוק ב - 21/2 התחילו בבת אחת כאבים מקרינים מהגב לרגל ימין ומצאתי את עצמי פשוט בוכה מכאבים. לא ידעתי מה יש לי ולקח זמן לברר ולהבין, לאחר CT ו MRI, שיש לי פריצת דיסק גדולה בין L4-L5 , בלטי דיסק רבים כמעט בכל חוליות עמוד השדרה המותני, וסבלתי כאבים שאין מילים לתארם.

 • כאבי גב

  הגעתי אליך לאחר ניתוח קיבוע בגב התחתון, מסומם מכדורים נרקוטיים ובכאבים אקוטיים בגב ובעכוז. היום אחרי כ - 4 חודשי טיפול העולם נראה אחרת, עדיין מתמודדים עם אתגרים אך לימדת אותי להתמודד עם עצמי ועם הכאבים שלי ולהכניס פרופורציות לחיים ולהתייחסות לכאב.

 • כאבי גב

  לפני כשנה הגעתי אליכם לאחר הבחנה של בלט דיסק אחרי טיפול של שאיבת דיסק כדורים זריקות ששום דבר לא הועיל, הכאבים המשיכו עד שחבר המליץ על רפי, ובמחשבה שאין מה להפסיד הגעתי לאיבחון וטיפולים, וראו איזה פלא השיפור היה  מיידי ולאחר סידרה של טיפולים (ללא תרופות וכדורי הרגעה) חזרתי לעצמי באופן מלא!!