שאלות ותשובות נפוצות
בואו לקבל תשובות לשאלות נפוצות שאנו נשאלים באופן שגרתי. אם ישנם שאלות נוספות שברצונכם לשאול ולקבל תשובות, אנא שילחו אותן דרך דף יצירת הקשר שלנו.

אל דף השאלות הנפוצות
בפורום השאלות והתשובות, נענה על כל השאלות בהם מרכז בריאות רפאל עוסק.

אל דף הפורומים

ד"ר רפי פרטר

אודות ד"ר רפי פרטר: 

ד"ר רפי פרטר, כירופרקטור בכיר בעל מוניטין עולמי, ומומחה ברפואה אלטרנטיבית לילדים נוער ומבוגרים, בעל מעל 30 שנות ניסיון וטיפול באלפי אנשים. סיים את לימודיו בהצלחה ב 1985, בטורנטו, קנדה, Canadian Memorial Chiropractic College
(B.Sc., D.C, F.I.A.A)


ד"ר רפי פרטר היה הכירופרקטור הראשון בצה"ל בשנת 1993, והקים את מרפאת הכירופרקטיקה של ירפ"א, תל השומר (יחידת רפואה אווירית) שם התמחה בטיפול בצוות אוויר. במהלך השנים עבר הכשרות רבות והתמחה בתחום הרפואה המשלימה: רפואה סינית, קרניו-סקראל, NLP, כירופרקטיקה וילדים (בניהולו של ד"ר לארי וובסטר).

במהלך עשרות שנות ניסיון עם אלפי מטופלים, פיתח ד"ר רפי פרטר, את שיטת רפאל, שיטת אבחון וטיפול ייחודית, אותה הוא מיישם בהצלחה, החל משנת 1993 במרכז רפאל לרפואה משלימה ברמת אביב, אותו ייסד ומכהן כמנהל הקליני, מאבחן ומטפל ראשי.

היכולת לאבחן ולאתר במדויק את מקור הבעיה, לצד מומחיות רבת שנים בהתאמת תוכנית טיפולים אישית, ייחודית ורב-תחומית, מצליח ד"ר רפי פרטר לסייע לאנשים רבים – בהפחתת ומניעת כאבים קשים וכרוניים, וכן, בהבראת הגוף ממחלות ותפקוד לקוי, באמצעות פתיחת חסימות, איזון וחיזוק מערכות הגוף, הכול על פי שיטת רפאל, המאפשרת לכל מטופל להיכנס למסלול ריפוי טבעי ואפקטיבי.

לד"ר רפי פרטר ניסיון רב שנים בפתרון בעיות רבות: כאבי גב, כאבי גב תחתון, פריצת דיסק, פציעות ספורט, כאבי ראש, בעיות במערכת העיכול, אסטמה, ורטיגו, טיפול בדלקות אזניים, היפראקטיביות, טיפול הפרעות קשב וריכוז, דלקות במפרק הירך, כתף קפואה, מרפק טניס, בעיות הורמונאליות ועוד.

הקו המנחה של ד"ר רפי פרטר: 

המודעות של האדם משפיעה על תוצאות הריפוי וההחלמה שלו. חילוץ העצמות, חילוץ העוצמות, שחרור כוח הנשמה - ושיתוף הפעולה הקליני בין כל השיטות, הוא זה שמביא לשיפור החיים והבריאות. תפקידנו במרכז רפאל ללמד מודעות, וודאות, ידיעה מוחלטת, ללא שום ספק, לפתוח חסימות, לחזק ולאזן את מערכות הגוף והנפש. המודעות של כל אדם לחכמה המולדת שבתוכנו, היא זאת שמרפאה אותו.