שאלות ותשובות נפוצות
בואו לקבל תשובות לשאלות נפוצות שאנו נשאלים באופן שגרתי. אם ישנם שאלות נוספות שברצונכם לשאול ולקבל תשובות, אנא שילחו אותן דרך דף יצירת הקשר שלנו.

אל דף השאלות הנפוצות
בפורום השאלות והתשובות, נענה על כל השאלות בהם מרכז בריאות רפאל עוסק.

אל דף הפורומים

קשיי שינה

אתה נמצא ב: דף הבית » תחומי טיפול » פעוטות וילדים » קשיי שינה

בעיות שינה בקרב תינוקות הינן שכיחות ונובעות, בין היתר, ממנגנוני שינה לא סדירים, ממנגנון הרעב ומערכת העיכול,  התפתחות מוחית מהירה המשפיעה על מחזור השינה, כמו גם, חוסר במיומנות של הירדמות עצמית. בעיות שינה משמעותיות, מעבר לאי הנוחות הנגרמת לכולם, עלולות לפגוע בהתפתחות התקינה של התינוק.

 

 


במרכז רפאל לרפואה משלימה, מטפלים בהצלחה רבה בבעיות השינה אצל תינוקות, בתהליך טיפולי פשוט, בטוח ולא מכאיב, פותחים חסימות, מאזנים ומחזקים את מערכות הגוף של התינוק, וכך משפרים את תפקודו היומיומי ואת איכות שנתו.

     
באמצעות אבחון שאינו פולשני בשיטת רפאל, המשלב ומצליב מידע מבדיקת 3 מערכות עיקריות: עמוד השדרה, מערכת השרירים, ובדיקת דפקים, על פי הרפואה הסינית, מאתרים את מקור הבעיה, מוקדי החולשה בגוף, ומותאמת תוכנית טיפולית אישית ואופטימאלית.

 

בניית תוכנית אישית ושילוב סוגי טיפול שונים, משפרים את תפקוד מערכות הגוף, זרימת הדם, ובכך מסייעים לגוף להתחזק, להתאזן ובכך לצמצם ולהתגבר על התופעה.