שאלות ותשובות נפוצות
בואו לקבל תשובות לשאלות נפוצות שאנו נשאלים באופן שגרתי. אם ישנם שאלות נוספות שברצונכם לשאול ולקבל תשובות, אנא שילחו אותן דרך דף יצירת הקשר שלנו.

אל דף השאלות הנפוצות
בפורום השאלות והתשובות, נענה על כל השאלות בהם מרכז בריאות רפאל עוסק.

אל דף הפורומים

פתרון לכאבי גב

אתה נמצא ב: דף הבית » תחומי טיפול » מאמרים » פתרון לכאבי גב

 

כאבי גב – טיפול בהתאמה מלאה

כאבי גב הם בין הכאבים השכיחים ביותר. הם יכולים להופיע בכל גיל, בעוצמות שונות הן אצל נשים והן אצל גברים. הסיבות להם הן רבות וכך גם הטיפולים המוצעים. למחפשים פתרון לכאבי גב, כירופרקטיקה יכולה להיות הפתרון המתאים ולו בשל היתרונות הרבים שהיא מביאה אתה והיותה ממוקדת בבעיות מסוג זה, הקשורות ישירות או באופן עקיף אל השלד ואל מערכת העצבים המרכזית.

 

פתרון יעיל לכאב

בין אם זה טיפול בגב תפוס או טיפול במקרה של פריצת דיסק, הדבר מתחיל באבחון ראשוני על מנת לזהות את מיקומו המדויק של הכאב, עוצמתו וגם הסיבות לו. הכירופרקטיקה, וזו גם הסיבה מדוע היא מתאימה לטיפול במקרים של כאבי גב או גב תפוס, מטפלת בהפרעות הקשורות למערכת השריר והשלדוכן עוזרת במניעתן. בין אם אלה כאבים הנובעים מבעיה כלשהי בעמוד השדרה, כאבים המורגשים באזורים שונים בגוף, לרבות הצוואר, ובין אם אלו בעיות אחרות, באמצעות טיפול כירופרקטי ניתן להתמודד עם כך בצורה יעילה ואף למנוע את הכאבים הצפויים להגיע בהמשך.

 

שילוב אמצעים שונים

הטיפול הכירופרקטי במקרים של כאבי גב כולל מניפולציות שונות על אותם מקומות בעייתיים. הכירופרקט נעזר לרוב בידיו בלבד אולם במקרים נדירים ייעזר במכשירים ייעודיים הקשורים לתחום עיסוקו. אותן מניפולציות מייצרות לחץ מכני ישירות על עמוד השדרה והיא מחזירות את אותו איזון שאבד. לעיתים נעשה שימוש בציוד חשמלי מיוחד, כמו אלקטרודות, המהוות תוספת לתרפיות הידניות. הסובלים מכאבי גב יתבקשו לרוב גם לעסוק בפעילות גופנית, כמו תרגילי התעמלות מתקנת ומתיחות כמענה נוסף לבעיה שממנה הם סובלים.

 

חשוב מאוד להבין, שהגוף מייצר כאבים כדרך להתריע על בעיה שאנחנו לא מודעים לה. רק כשכואב לנו אנחנו מתייחסים לגוף ולצרכים שלו. הגוף כואב כשהוא לא מסוגל בכוחות עצמו לצאת מהמשבר שהוא נקלע אליו וזקוק לעזרה. כל כאב או מחלה מקורם בחוסר זרימה בין המוח למערכת העצבים המרכזית. רוב המחלות והנזקים לגוף נוצרים בעקבות חוסר זרימה זה. רק הכירופרקט יודע לאבחן את חוסר הזרימה, ולתקן את העיוותים שנוצרו עם השנים בעמוד השדרה על מנת להסיר את הלחץ ממערכת העצבים ולהחזיר את הזרימה והתקשורת בין המוח לגוף.

 

סובלים מכאבי גב או מגב תפוס ומחפשים מענה טיפולי שיעזור לכם להתמודד בצורה מוצלחת עם הכאב ועם הסיבות לכך? מרכז רפאל – המרכז לרפואה משלימה הוא הכתובת הנכונה לפנות אליה. המרכז מתבסס בטיפוליו על שיטת רפאל, שפותחה על ידי ד"ר פרטר והוא מציע מענה למגוון רחב מאד של בעיות רפואיות, לרבות כאבי גב. לסקירת שירותי המרכז לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון אודות הטיפולים ונושאים נוספים, התקשרו ל – 03-6414188