שאלות ותשובות נפוצות
בואו לקבל תשובות לשאלות נפוצות שאנו נשאלים באופן שגרתי. אם ישנם שאלות נוספות שברצונכם לשאול ולקבל תשובות, אנא שילחו אותן דרך דף יצירת הקשר שלנו.

אל דף השאלות הנפוצות
בפורום השאלות והתשובות, נענה על כל השאלות בהם מרכז בריאות רפאל עוסק.

אל דף הפורומים

פריצת דיסק

אתה נמצא ב: דף הבית » תחומי טיפול » סיפורי הצלחה » פריצת דיסק

 לרפי בתודה ובהוקרה

למרכז בריאות רפאל הגעתי לאחר 5 חודשים של סבל, מכאובים קשים ומוגבלות חריפה בתנועה (ישיבה והליכה), עקב פריצת דיסק שאובחנה בבדיקת CT כפריצה גדולה L5-S1  עם לחץ כבד על שורש העצב.

עד אז, ניסיתי אינסוף סוגים של טיפולים על ידי מומחים שונים ללא שקרתה "פריצת דרך" בפריצת הדיסק. באין מוצא, קבעתי תור לניתוח ובעוד אני מחכה למועד, נתתי לעצמי הזדמנות אחרונה לאחר דרבון של חברה שנרפאה מפריצת דיסק קשה במרכז רפאל.

בהרגשה של "אין לי מה להפסיד", הגעתי לפגישת אבחון אצל ד"ר רפי פרטר, מנהל המרכז, שלא נבהל והישרה תחושת ביטחון ואופטימיות שניתן להתגבר!

נשמתי את אווירת המקום שנוסכת תחושת בריאות ושלווה והתחברתי למסר של רפי פרטר שהמטרה היא להבריא אותי בראש ובראשונה, לפני שמדובר בדיסק.

 

וכך אחרי חודש של טיפולים חשתי הקלה ואחרי חודשיים וחצי, בבדיקת MRI התגלה שהדיסק נספג ובשורת הרופא המפתיעה הייתה שאין צורך בניתוח! במקביל למדתי וממשיכה ללמוד איך לנשום, להקשיב לגוף ויותר ויותר לסמוך על כוחות הריפוי הטבעיים שלו!


ז
ו הזדמנות להודות בחום ובהערכה לכל צוות המטפלים והסייעות השירותיים והמסורים שבמרכז הנפלא ובעיקר למטפלים הצמודים שלי: ד"ר רפי פרטר, כירופרקט מקצוען ענק וקואצ'ר אמיתי בכל מה שקשור באמונה, אופטימיות, חשיבה חיובית וריפוי הגוף.

 

דובי פלדמן - (קרניוסקראל) בעל הידיים המפליאות בתבונה וברגישות להקשיב לגוף במדויק ולהזרים בו את כוחות הריפוי. ולבסוף כמובן להמשיך את "שרשרת" העידוד ולחזק אנשים נוספים שנקלעו למצב שהייתי בו - שאפשרי להבריא מפריצת דיסק...במרכז רפאל.

אבני נורית