שאלות ותשובות נפוצות
בואו לקבל תשובות לשאלות נפוצות שאנו נשאלים באופן שגרתי. אם ישנם שאלות נוספות שברצונכם לשאול ולקבל תשובות, אנא שילחו אותן דרך דף יצירת הקשר שלנו.

אל דף השאלות הנפוצות
בפורום השאלות והתשובות, נענה על כל השאלות בהם מרכז בריאות רפאל עוסק.

אל דף הפורומים

פריצת דיסק

אתה נמצא ב: דף הבית » תחומי טיפול » סיפורי הצלחה » פריצת דיסק

רפי היקר לי מאוד,
כשכתבתי את התאריך בראש הדף קלטתי שהיום חלפו בדיוק 5 חודשים מהיום שהכאב פרץ לחיי. בדיוק ב - 21/2 התחילו בבת אחת כאבים מקרינים מהגב לרגל ימין ומצאתי את עצמי פשוט בוכה מכאבים. לא ידעתי מה יש לי ולקח זמן לברר ולהבין, לאחר CT ו MRI, שיש לי פריצת דיסק גדולה בין L4-L5 , בלטי דיסק רבים כמעט בכל חוליות עמוד השדרה המותני, וסבלתי כאבים שאין מילים לתארם.

ילדתי 3 ילדים ועברתי במצטבר כ - 50 שעות של צירים קשים אבל דבר כזה לא האמנתי שקיים. כאב בלתי פוסק ובלתי נסבל שכל דקה נראית נצח ואם לא היו לי ילדים הייתי מרגישה עד כדי שאין טעם לחיי.

חברה שאת בעלה הצלת במצב קשה משלי, כשכל הרופאים אמרו ממנו נואש ואפילו ניתוחים כבר לא הציעו לו, הפצירה בי להגיע אליך ועל כך הודיתי לה אינספור פעמים מאז ולא אפסיק להודות.

תוך שבועיים התחלתי לאט לאט לישון בלילות ולתפקד יותר ויותר, כעבור עוד מספר ימים חזרתי לנהוג בכוחות עצמי, והשיפור הלך והתקדם, ומתקדם כל הזמן.

השבוע נמצא בעלי בחו"ל בנסיעת עבודה ושנינו לא מאמינים שאני לבד עם הילדים, ללא כל עזרה, מסתדרת ומאושרת.  מחר אני עולה על מטוס ומצטרפת אל בעלי לנסיעה לחו"ל, מי היה מאמין אפילו לפני חודש - חודשיים שאני אסע לחו"ל לטייל!

רפי יקר,
תודה תודה תודה לך, בורכת ובורכנו בך!
(ושלא תחשוב שאני לא קולטת את כל הדיבורים הישירים שלך עם ההוא למעלה וחבר עוזריו הנאמנים... : ).

שלך, זוהר.