שאלות ותשובות נפוצות
בואו לקבל תשובות לשאלות נפוצות שאנו נשאלים באופן שגרתי. אם ישנם שאלות נוספות שברצונכם לשאול ולקבל תשובות, אנא שילחו אותן דרך דף יצירת הקשר שלנו.

אל דף השאלות הנפוצות
בפורום השאלות והתשובות, נענה על כל השאלות בהם מרכז בריאות רפאל עוסק.

אל דף הפורומים

טיפול בכאבי רגליים

אתה נמצא ב: דף הבית » תחומי טיפול » מאמרים » טיפול בכאבי רגליים

 

כאבי שרירים ברגליים – כירופרקטיקה היא התשובה

כאבי שרירים הם כאבים נפוצים מאד והם יכולים להיות מורגשים בשרירי הגוף השונים. פעמים רבות הם עוצמתיים ומשפיעים לא מעט על חיי היום יום ועל ההתנהלות בהם ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בכאבי שרירי רגליים. טיפול בכאבי שרירים ברגליים יכול לבוא לידי ביטוי בדרכים ושיטות שונות, וכירופרקטיקה היא ללא ספק התשובה.

 

טיפול עדין ובטוח

טיפול בכאבי רגליים באמצעות כירופרקטיקה מאפשר להחזיר את אותו איזון שאבד ולייצב את המפרקים ואת השרירים. טיפול בכאבי שרירים באופן זה נותן מענה לבעיות בריאות רבות נוספות והוא חוסך, לרוב, פנייה לטיפולים אחרים ואפילו לניתוחים. זהו טיפול הנחשב לבטוח ולעדין מאד. הכירופרקט, מתמקד בעמוד השדרה ובמערכת העצבים שמזינה את תפקוד השרירים והרגליים. כאבי רגליים ושרירים הם תופעת קצה שמקורם ברוב המקרים (אלא אם כן נוצרה טרואמה מקומית, כמו מכה או נפילה) בחוסר זרימה של התקשורת בין המוח דרך מערכת העצבים אל הרגליים. הסיבות לכך רבות ומגוונות ומתבררות תוך כדי פגישה אישית ובדיקה רב מערכתית.  לאחר הבירור והאבחון הטיפול הכירופרקטי במטופל הסובל מכאבי שרירים ברגליים יעזור לגוף לתקן את אותם שיבושים שנוצרו במערכת השלד מערכת העצבים וברקמה, שהם אלה האחראיים על הכאבים.

 

הסיבות לכאב

כאבי שרירים, לרבות כאבי שרירים ברגליים, יכולים להיגרם מלחץ פיזיולוגי או מלחץ אמוציונאלי הגורמים לכיווצם של השרירים. לעיתים הם נגרמים גם בשל מחסור תזונתי, לעיתים בשל תופעות לוואי הנובעות מנטילת תרופות מסוימים ולעיתים זו טראומה ישירה לשריר הגורמת לכאבים. יציבה לא נכונה בעיות המתמקדות בכף הרגל יכולות גם הן לגרום לכאבי שרירים בחלקו התחתון של הגוף ולפעמים גם פציעות. אבל הכי חשוב, זה תמיד לבדוק את עמוד השדרה, את החוליות, את מערכת העצבים ואת הזרימה בין המוח לגפיים. כך או כך, הטיפול הכירופרקטי עוזר להתמקד בסיבות השונות לכאב ולאזן את הגוף.

 

סובלים מכאבים קשים בשרירי הרגליים ומחפשים מענה טיפולי יעיל ואיכותי שיעזור לכם להתגבר על כך? מרכז רפאל – המרכז לרפואה משלימה הוא הכתובת המתאימה לפנות אליה. המרכז מתבסס על שיטת רפאל, שפותחה על ידי ד"ר פרטר והוא מציע מענה למגוון רחב מאד של בעיות רפואיות, לרבות כאבי שרירים. לסקירת שירותי המרכז לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון אודות הטיפולים ונושאים נוספים, התקשרו ל – 03-6414188