שאלות ותשובות נפוצות
בואו לקבל תשובות לשאלות נפוצות שאנו נשאלים באופן שגרתי. אם ישנם שאלות נוספות שברצונכם לשאול ולקבל תשובות, אנא שילחו אותן דרך דף יצירת הקשר שלנו.

אל דף השאלות הנפוצות
בפורום השאלות והתשובות, נענה על כל השאלות בהם מרכז בריאות רפאל עוסק.

אל דף הפורומים

הפרעות קשב וריכוז

אתה נמצא ב: דף הבית » תחומי טיפול » פעוטות וילדים » הפרעות קשב וריכוז

מרוכזים בטובתו של ילדכם? תוכנית חדשנית משפרת קשב וריכוז:

טיפול הפרעות קשב וריכוז אצל ילדים

 

אנחנו מטפלים בהצלחה שנים רבות בהפרעות קשב, ריכוז והיפראקטיביות בקרב ילדים, בני נוער ומבוגרים.

הפרעת קשב וריכוז (ADD/ADHD), הינה מצב של חוסר תיאום ואיזון בין מערכות הגוף, אשר מקורם בנטייה גנטית או תוצאה של טראומה פיזית ונפשית, הבאה לידי ביטוי בקשיי תפקוד התנהגותיים, לימודיים וחברתיים.באמצעות 'שיטת רפאל', מאתרים את חוסר האיזון בין מערכת העצבים, השרירים והמערכות הפנימיות של הגוף.

 

טיפול בהפרעות קשב וריכוז אצל ילדים

התהליך הטיפולי מביא את הגוף לפעילות מסונכרנת ומאוזנת, וכתוצאה מכך המטופל מרגיש רגוע יותר, וחל שיפור ביכולת הריכוז , ההקשבה וההתארגנות שלו. הטיפול מצמצם במקרים רבים, את השימוש בתרופות ואת תופעות הלוואי הנובעות מהן.

 טיפול בהפרעות קשב ריכוז ילדים, בני נוער ומבוגרים

 


 

"...הגעתי עם ילדי בן ה- 9 עם בעיות של חוסר ביטחון ובעיות ריכוז.
אחרי 2 טיפולים איתך הילד חיכה לטיפול הבא..."
המשך קריאה

 


רפואה משלימה - מרכז רפאל

באמצעות שיטת רפאל מאתרים את חוסר האיזון בין מערכת העצבים, השרירים והמערכות הפנימיות של הגוף. התהליך הטיפולי מביא את הגוף לפעילות מסונכרנת ומאוזנת, וכתוצאה מכך המטופל מרגיש רגוע יותר, וחל שיפור ביכולת הריכוז, ההקשבה וההתארגנות שלו. הטיפול מצמצם, במקרים רבים, את השימוש בתרופות ואת תופעות הלוואי הנובעות מהן.

 

מפגש אבחון + 6 מפגשים טיפוליים


האבחון משלב ומצליב מידע מבדיקת 3 מערכות עיקריות: עמוד השדרה, מערכת השרירים, ובדיקת דפקים, על פי הרפואה הסינית. על ידי האבחון מאתרים את מקור שורש הבעיה ואת מוקדי החולשה של הגוף, ומותאמת תוכנית טיפולית אישית ואופטימאלית.

 

 


במפגש ה- 6 מתקיימת בנוסף לטיפול גם הערכת מצב ומתן המלצה להמשך.