שאלות ותשובות נפוצות
בואו לקבל תשובות לשאלות נפוצות שאנו נשאלים באופן שגרתי. אם ישנם שאלות נוספות שברצונכם לשאול ולקבל תשובות, אנא שילחו אותן דרך דף יצירת הקשר שלנו.

אל דף השאלות הנפוצות
בפורום השאלות והתשובות, נענה על כל השאלות בהם מרכז בריאות רפאל עוסק.

אל דף הפורומים

דלקות אוזניים

אתה נמצא ב: דף הבית » תחומי טיפול » פעוטות וילדים » דלקות אוזניים

דלקת אוזניים אצל תינוקות וילדים

דלקות אוזניים חוזרות הינה תופעה שכיחה בקרב תינוקות הנובעת לרוב ממבנה צר של התעלה, הפוגעות בתפקוד ובהתפתחות התינוק, יוצרות שימוש ייתר באנטיביוטיקה, גורמות לכאבים ואי נוחות רבה, ובמקרים רבים להתערבות כירורגית כמו ניתוחי כפתורים ועוד.

התופעה שכיחה בין הגילאים 3 חודשים ל- 3 שנים, ובמקרים רבים הישנותה גורמת לשימוש רב באנטיביוטיקה והתערבות כירורגית (ניתוח כפתורים) בקרב ילדים בגיל הרך.הישנות התופעה נובעת במקרים רבים מחום פנימי, הצטברות ליחה, חולשה ומבנה צר של התעלה.

דלקת אוזניים אצל תינוקות וילדים

 

"...יותם שלנו סבל מבעיות שמיעה כתוצאה מנוזלים באוזניים, מגיל שנתיים וחצי כמעט עד גיל 10 כל הרופאים הקונבנציונאליים אמרו "לנתח". "תעשו לו כפתורים", "תורידו לו את השקד השלישי" בקיצור - לחתוך!.."  להמשך קריאה...

 

 

 

"...חושן אובחנה ע"י רופא אף, אוזן וגרון אשר מיד הפנה אותנו לניתוח כפתורים, כאילו היה זה דבר של מה בכך, בטענה כי זה שכיח ונפוץ מאוד אצל ילדים.אני, אשר האמנתי כי לרפואה האלטרנטיבית יש פתרון אשר אינו כרוך בניתוחים ותרופות, מיד הרמתי טלפון למרפאתך, וזאת לאחר שקיבלתי המלצה מאדם המטופל אצלך שנים רבות.לכאורה לא היה ברור הקשר בין כירופרקט לבין בעיות שמיעה, אך לימים נוכחנו אחרת.." המשך קריאה
   


במרכז רפאל לרפואה משלימה, מטפלים בהצלחה רבה בדלקות אוזניים נשנות.באמצעות 'שיטת רפאל' ניתן לפתור את בעיית הצטברות הנוזלים בתהליך טיפולי פשוט, בטוח ולא מכאיב, ובכך להימנע משימוש ייתר בתרופות וביצוע ניתוחים.
 
 
באמצעות אבחון שאינו פולשני בשיטת רפאל, המשלב ומצליב מידע מבדיקת 3 מערכות עיקריות: עמוד השדרה, מערכת השרירים, ובדיקת דפקים, על פי הרפואה הסינית, מאתרים את מקור הבעיה, מוקדי החולשה בגוף, ומותאמת תוכנית טיפולית אישית ואופטימאלית.

 

 

בניית תוכנית אישית ושילוב סוגי טיפול שונים, משפרים את תפקוד מערכות הגוף, זרימת הדם, ובכך מסייעים לגוף להתחזק, להתאזן ובכך לצמצם ולהתגבר על התופע