שאלות ותשובות נפוצות
בואו לקבל תשובות לשאלות נפוצות שאנו נשאלים באופן שגרתי. אם ישנם שאלות נוספות שברצונכם לשאול ולקבל תשובות, אנא שילחו אותן דרך דף יצירת הקשר שלנו.

אל דף השאלות הנפוצות
בפורום השאלות והתשובות, נענה על כל השאלות בהם מרכז בריאות רפאל עוסק.

אל דף הפורומים

איזון הרך הנולד

אתה נמצא ב: דף הבית » תחומי טיפול » פעוטות וילדים » איזון הרך הנולד

 

הוא כל כך זקוק לחיזוק שלכם.ושלנו. 

 

תינוקות רבים לאחר הלידה ולעיתים קרובות כתוצאה ממנה, סובלים מתפקוד לקוי של מערכות הגוף, אשר פוגע בהמשך התפתחותם, וגורם להופעת הרבה מהבעיות השכיחות והמוכרות.

 


מרכז רפאל לרפואה משלימה, מטפל בתינוקות, ילדים ובני נוער, עם ניסיון רב שנים בפתרון מגוון בעיות רחב: בעיות התפתחות, הקלה בבעיות עיכול וגזים, טיפול בקשיי שינה, הרטבות לילה, חרדות ופחדים, הפרעות אכילה, שלד ויציבה, אלרגיות ובעיות נשימה, דלקות אוזניים, כאבי גדילה, הפרעות קשב וריכוז ועוד.

 

 

בבדיקה פשוטה ובטוחה של תינוקך, מאבחנים את מידת תפקוד מערכות גופו, ובאמצעות תרפיה טיפולית עדינה ומאזנת, המתאימה גם לתינוקות בני יומם, מחזירים את המערכות לתפקודן המלא, ומקנים התפתחות תקינה ובריאה.

 

 

 רפי,
הגעתי אליך במערבולת רגשית טרודה וכאובה. מטיפול לטיפול חשבתי הקלה. שלא כמו בטיפול הקונבנציונאלי שבו ניתן מענה לכאב הפיסי, כאן קיבלתי מענה שדרכו באמת ניתן להחלים.הפנמתי את מה שתמיד ידעתי והאמנתי, גוף ונפש הינם יחידה אחת. אני יודעת שהמסע עוד ארוך, אך אין לי ספק שאני בדרך הנכונה.המשך קריאה

 

 

 

בבדיקה פשוטה ובטוחה של תינוקך, מאבחנים את מידת תפקוד מערכות גופו, ובאמצעות תרפיה טיפולית עדינה ומאזנת – קרניו סקראל – המתאימה גם לתינוקות בני יומם, מחזירים את המערכות לתפקודן המלא, ומקנים התפתחות תקינה ובריאה.

מפגש אבחון + 6 מפגשים טיפוליים

 

האבחון משלב ומצליב מידע מבדיקת 3 מערכות עיקריות: עמוד השדרה, מערכת השרירים, ובדיקת דפקים, על פי הרפואה הסינית/ על ידי האבחון מאתרים את מקור שורש הבעיה ואת מוקדי החולשה של הגוף, ומותאמת תוכנית טיפולית אישית ואופטימאלית לתינוקך.

 


במפגש ה- 6 מתקיימת בנוסף לטיפול גם הערכת מצב ומתן המלצה להמשך.