שאלות ותשובות נפוצות
בואו לקבל תשובות לשאלות נפוצות שאנו נשאלים באופן שגרתי. אם ישנם שאלות נוספות שברצונכם לשאול ולקבל תשובות, אנא שילחו אותן דרך דף יצירת הקשר שלנו.

אל דף השאלות הנפוצות
בפורום השאלות והתשובות, נענה על כל השאלות בהם מרכז בריאות רפאל עוסק.

אל דף הפורומים

הכל על שיטת חילוץ עצמות

אתה נמצא ב: מרכז רפאל לרפואה משלימה » הכל על שיטת חילוץ עצמות

אם אתם סובלים, כואבים, מוגבלים, מודאגים, פוחדים או סקרנים בגלל בריאותכם או בריאות הילדים או ההורים. אם כבר ניסיתם הכול, ועדיין לא מצאתם פתְרון לקשיי הבריאות שלכם,  חילוץ עצמות הוא הפתרון המושלם בעבורכם.


חילוץ עצמות היא  שיטה, שפיתח ד"ר רפאל פרטר, כִּירופרקטור, בוגר אוניברסיטת טורונטו ובית הספר לכירופרקטיקה בטורונטו. השיטה מבוססת על עקרונות עמוקים במחשבת הגוף והבריאה ועל ניסיון של שנים ואלפי מטופלים בכל רחבי העולם.  המומחיות של ד"ר פרטר מתבטאת גם בטיפול בתינוקות ובילדים בעלי שינויים גנטיים.

השיטה המיוחדת של ד"ר פרטר מופעלת במרכז רפאל לרפואה משלימה, שהקים עם רעייתו, יעל, בשנת 1993. במרכז מאתרים באבחון מעמיק ומדויק את כל המקומות בגוף, שכוח החיים, הזרימה הטבעית של החיים אינה מתאפשרת בהם; מקומות בגוף, שבהם נוצרת חסימה, כאב, דלקת, מחלה.  למרכז רפאל באים בני אדם, המעוניינים לשפר את בריאותם , כמו ספורטאים- בכל הגילים: שחקני  כדורגל, כדורסל, טניס והתעמלות מן הליגות הבכירות ומנבחרות ישראל, טייסים בחיל האוויר, לוחמים ביחידות נבחרות , פצועי צה"ל , נשים בהריון ומבוגרים.

המרכז מאגד תחת גג אחד מומחים ומטפלים בתחומי הרפואה המשלימה: כירופרקטיקה, דיקור, שיאצו, קרניו-סקראל, טווינה, עיסוי רפואי, רפלקסולוגיה ותנועה. תכנית הטיפולים מותאמת אישית לכל מטופל, ומשלבת לרוב טיפולים על-פי האבחון המדויק של שיטת ד"ר רפאל פרטר ובהנחייתו.
 

בכל אלה הפתרון הוא אחד- חילוץ עצמות.

האם ייתכן פתרון אחד בשיטה אחת לכל הבעיות והמחלות ?  כן !!!

הייחוד שבחילוץ עצמות חשוב, משום שהוא אינו נוגד שיטה אחרת.
יָתר על כן, היעילות בשיטה ניכר בתוך תקופה קצרה ביותר, כי היא כוללת את כל השיטות ומחזקת את ההשפעה של כל השיטות. השיטה הוכחה מדעית והיא תמיד מקדמת ומשפרת, אך יש בה תנאי אחד – הרצון של המטופל.

 

נוסף על כך, שיטת חילוץ עצמות כבר מוזכרת במקורותינו: "וְנָחֲךָ ה' תמיד והשביע בצחצחות נפשך ועצמֹתיך יחליץ" וחשוב לשים לב לתוצאה של חילוץ העצמות בהמשך הפסוק "והיית כגן רָוֶה וכמוצא מים..." (ישעיהו נח 11) 

וכך גם מברכים בברכת החודש לפי מסכת ברכות טז, עמ' ב:"ותתן לנו... חיים של חלוץ עצמות"  

חילוץ עצמות היא שיטה קדומה, שקרמה עור וגידים במרפאתו של ד"ר פרטר. השיטה הזאת בוחנת  את הגוף לפי ארבעה איברים ראשיים:

מוח- יסוד אש וחשמל- חוט השדרה וחוליות עמוד השדרה- חכמת האדם.
לב וריאות- יסוד אוויר, נשימה - רוח החיים שבאדם.
כבד ובטן - יסוד מים ודם - זרימת הדם ומערכת צינורות הלימפה
טחול- יסוד אדמה- רקמות עור וגידים, המחזיקים את הגוף השלם.

מכאן, שבכל מחלה ובכל מגבלה בגוף יש מעוֹרבות של כל המערכות, ושיטת הטיפול הרב-מערכתית של ד"ר פרטר מטפלת, מאזנת ומחזקת את מערכות הגוף השונות: שלד ומפרקים, איברים פנימיים, מערכות השרירים, מערכת העצבים ועוד. לד"ר פרטר יצאו מוניטין בטיפול בכאבי גב, מכאבים ופגיעות בעמוד השדרה, פריצת דיסק, כאבי ברכיים, עקמת, כאבי ראש, נימול, ורטיגו, בעיות עיכול, אלרגיות, בעיות עור וכן הוא מסייע בהפרעות אכילה, הפרעות שינה, הפרעות קשב וריכוז, חרדות ודיכאון ועוד.

 

הידיים המיומנות של ד"ר רפאל  פרטר ושל צוות המומחים במרכז משחררות את החסימות השונות ובתוך כך מחזירות לגוף את כוח הריפוי וההתחדשות שאבדו לו.

 

חילוץ עצמות היא שיטה שמעוררת את ניצוץ התקווה בכל חולה להבריא, ולכל אדם להישאר בריא מכל הסבל הכאב והמחלות לתמיד. חילוץ עצמות זו דרך חיים.